Karadeniz Pet

Reçele düştü :)

sheby

Meraklı Üye
Benim yaramaz bugün recele düstü düsmek de degil bilerek girip icinde oynadi resmen :rolleyes:odaya bi girdim ben şok zıplaya zıplaya oynuyor:D simdi yapıs yapıs nasıl temizleyebilirim zarar vermeden ? Bir de beyaz albino kafasını da kolaya sokmustu üstü kirlendi ..

Ekli dosyalar

• IMG_20181004_150359.jpg
    IMG_20181004_150359.jpg
    284 KB · Görüntüleme: 44
yılık su ile yıka geriye kalanları kendi temizler ama gündüz yıka kuruyacak şekilde rüzgar almayan bir odaya koy :))zaten tatlı imiş dahada talı olmuştur)

Bebek sampuani kullansam zarari olur mu yapıskan cünkü sdce suyla temizlenmeyebilir

Şampuan kullanma bence büyük banyoluk ver ılık olsun hergün yıkansın kendi birkaç güne temizlenir.en kötü ihtimal sen yıka ama üşütmesin emin ol.böyle yiyeceklerin yanında bulundurma kuşunu çok zararlı.kendin yıkamasan daha iyi o kendini yıkasın mümkünse önce onu dene.

Benim yaramaz bugün recele düstü düsmek de degil bilerek girip icinde oynadi resmen :rolleyes:odaya bi girdim ben şok zıplaya zıplaya oynuyor:D simdi yapıs yapıs nasıl temizleyebilirim zarar vermeden ? Bir de beyaz albino kafasını da kolaya sokmustu üstü kirlendi ..

kendini temizleyebileceği, tüylerini deforma etmeyecek ölçüde biraz kaç damla sirkeli su ile yıkanmasını sağlayabilirsin. Banyoluk yoksa alabilirsin 3-5 tl birşey.

Onun harici yıkama , kurulama gibi işlemlere girme.

kendini temizleyebileceği, tüylerini deforma etmeyecek ölçüde biraz kaç damla sirkeli su ile yıkanmasını sağlayabilirsin. Banyoluk yoksa alabilirsin 3-5 tl birşey.

Onun harici yıkama , kurulama gibi işlemlere girme.
Yok kendim yikayamam zaten leş gibi oluyor beyaz kuş yarin bi banyoluk alayim ben ona

Geri