petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Regaib Kandiliniz ve 23 Nisan Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Tevfik AKTUNÇ Moderator

Beğenileri:
    0
    Selamun Aleyküm, lafı fazla uzatmadan Regaib Kandilinizi ve 23 Nisan Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Edilen duâların, açılan ellerin kabul olması dileğimle, Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip eder inşallah.. 23 Nisan Çocuk Bayramı, evet belki de bu bayramı hiç yaşayamayacak çocuklar var ülkemizde ama biz yönetim ekibi olarak bütün çocukların 23 Nisan Çocuk Bayramını kutluyoruz. Gözlerinden öpüyoruz..

Saygı ve Sevgilerimle
    Tevfik AKTUNÇ

Kanarya Sevenler Forumu ve www.muhabbetkusu.com.tr Yönetim Ekibi.

2. Faruk KILIÇ

Faruk KILIÇ New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler abi seninde kandilin mübarek olsun.

#2 Faruk KILIÇ, 23 Nisan 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Nisan 2015
  3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Kardesim tun Islam aleminin Regaip Kandili mubarek olsun. Ayrica tum kardeslerimizin ve cocuklarimizin da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayrami Kutlu Olsun.

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Herkesin Mübarek Regaip Kandilini ve 23 Nisan Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutlarım.

Sayfayı Paylaş