Karadeniz Pet

Reis

Burak ERMİŞ

Yeni Üye
Reis 19.11.2014 saat 03:10'da son nefesini verdi konu kilitlenebilir :(

263zeo2.jpg

tamupz.jpg

8wwf93.jpg

ele8tw.jpg

25auiw0.jpg

jzcfhf.jpg

Son düzenleme:
İlk geldiğinde yavru tüylerini atmış, bu ise kış geldiği için mevsimlik tüy atmaya girmiş doğal.

Kaç aylık olduğunu öğrenebilirsek 1 yaşına geldiğinde yanına dişi almayı düşünüyorum

Reis kaç aylık?

Kaç aylık olduğunu öğrenebilirsek 1 yaşına geldiğinde yanına dişi almayı düşünüyorum

Son düzenleme:
sakarya'da üretici arkadaşlar buradan tanışalım

maşallah reise

Son düzenleme:
Dün akşam farkettim gözün de halka oluşmaya başladı. Kaç aylıkken gözde halka çıkmaya başlar?

Önce maşaAllah diyelim.

2 aylık diyen olmuş , 3 aylık diyen olmuş 6 aylık falan demişler ama kuş 1 yaş civarı. Siz 2 defa tüye girmiş dediniz , gözlerde iris de oluşmaya Başlamış... Eş zamanı gelmiş reisin.

Mümkünse tanıdığınız bildiğiniz bir üreticinin salmasına bırakarak kendi eşini kendisi seçmesini sağlayın, emin olun daha mutlu olacaktır. Eğer böyle bir şey mümkün değilse mecburen bi sizin seçtiğiniz bir kuş olacak. :) ama unutmayın ki muhabet kuşları eş seçen hayvanlardır. Sizin aldığınız kuşu eş tutmayabilir.
Alacağınız yere söyleyin ki Değiştirme şansınız olsun.

Iyi forumlar

Önce maşaAllah diyelim.

2 aylık diyen olmuş , 3 aylık diyen olmuş 6 aylık falan demişler ama kuş 1 yaş civarı. Siz 2 defa tüye girmiş dediniz , gözlerde iris de oluşmaya Başlamış... Eş zamanı gelmiş reisin.

Mümkünse tanıdığınız bildiğiniz bir üreticinin salmasına bırakarak kendi eşini kendisi seçmesini sağlayın, emin olun daha mutlu olacaktır. Eğer böyle bir şey mümkün değilse mecburen bi sizin seçtiğiniz bir kuş olacak. :) ama unutmayın ki muhabet kuşları eş seçen hayvanlardır. Sizin aldığınız kuşu eş tutmayabilir.
Alacağınız yere söyleyin ki Değiştirme şansınız olsun.

Iyi forumlar

Eyvallah kardeşim ama iris yeni çıktı çok az belirgin araştırmalarıma göre 6 aylık olduğunu düşünüyorum :)

Koyu Gri İris 4-6 Aylık

Alntı: http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...ler/muhabbet-kuslarinda-yas-tahmini-1328.html

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:48 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

2 tüye gırışi ise 6 aylık olmalı

Gözlerin de iris belirmeye başladı koyu gri 6 aylık olduğunu teyit ettik peki türü hakkın da bilginiz var mı?

bu kuş 1 yaşında da değil 2-3 aylık da değil 1. fota alın çizgileri var gibi gelmiş ama aşağıdaki fotoda alın çizgilerinin silindiği belli olmaya başlamış bir iki tane kafadan ve gözden flaşsız net foto atarsanız iyi olur 5-6 aylık arası bir şey.

Reis 19.11.2014 saat 03:10'da son nefesini verdi konu kilitlenebilir :(

Son düzenleme: