petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

REİS'i az önce 03:10'da kaybettik

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Burak ERMİŞ tarafından 19 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ERMİŞ

Burak ERMİŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Çok üzülerek söylemeliyim ki reis saat 03:10'da kollarımın arasın da çırpınarak can verdi. Şu an çok kötüyüm. Benden çok erken ayrıldı daha kavuşalı 2,5 ay olmuştu. Aldığım dan beri çok yol katetmiştik. Gelir sakalımla oynar, öpücük verir, omzumdan, kafamdan aşşağıya inmez di. Şimdi 6 aylık olmuştu 2 ay sonra yanına eş alma hayalleri kuruyordum. Ama o beni çok erken bıraktı. Benimle geçirdiği o 2,5 ay süresince elimden geldiğince mutlu etmeye çalıştım ki umarım başarılı olmuşumdur. Gece öleceğini anlamış olmalı ki kendini sevdirmeyen kuş elimin altına girdi, kendini kaşıttırdı ve en acısı da çırpınarak son nefesini kollarımın arasın da verdi. O kollarımın arasın da can verirken hiç birşey yapamıyorsun ya işte o çok kötü birşey. Allah sizin kuşlarınıza sağlıklı, uzun ömürler versin. Aynı acıyı sizlere de yaşatmasın.

#1 Burak ERMİŞ, 19 Kasım 2014
    Son düzenleme: 19 Kasım 2014
  2. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    Üzücü bir durum Allah bir yaşatmasın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş