Reklamlar ve Üyelik İle İlgili

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz

Merhaba, sitede ki reklamlara tıkladığımızda yeni sekme de açılması gerekirken siteden çıkıyor. Bence bu reklamlar yeni sekmede açılmalı. Ve birde üyeliklerle ilgili siteden kendi kendine çıkış yapıyor ve bazen uzun uzun bir yazı yazdığım da cevapla diyorum cevaplamıyor ne göreyim çıkış yapmış. Bence bu düzeltilme site içinde uzun süre dolaşırken üyelikten çıkılıyor.
    [YOUTUBE]0d53cAIy0[/YOUTUBE]

2. Akif GÜZEN

Tam bende reklam konusuna değinecektim ama sonra bir bakıyım elbet birileri yazmıştır konuyu diye düşünerek arattım ve ni tekim yazılmış. Fakat herhangi bir cevap yazılmadığı (yada düzenleme yapılmadığı) için tekrardan konuyu güncellemek istedim.

Reklamlara tıklandığında sayfayı yeni sekme yada ne biliyim yeni bir sayfada açarsa daha sağlıklı olur kanısındayım. Teknik olarak karışık bir mesele ise sıkıntı yok sağ tıklayıp yeni sekmede aç demeye devam ederiz..:D

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Site Yöneticisi
    Yönetici

Beğenileri:
    27
    Reklamlar ayri bir pencerede acilacak sekilde en kisa zamanda duzenlenecektir. Uyelik cikmaz uye girisi yaparken alt kisimda Beni Hatirla yazisinin yanindaki kutuyu dolu sekle getirirseniz artik her giriste uyelik bilgilerinizi yazmaniza gerek kalmayacak otomatik olarak giris yapacaktir. Ayrica konulara cevap yazma suresi 4 dakikadir. Sitemiz her 4 dakikada bir kendini yenilemektedir.

4. Akif GÜZEN

Teşekkürler..:)

5. muhabbetkusu

Yönetici

Beğenileri:
    27
    Artık reklamlara tıklayınca yeni sekmede açıyor bilginize. Düzeltildi :)

6. Akif GÜZEN

Elinize sağlık. Böylesi daha kullanışlı olmuş..:D

7. Tahsin ÖZDEN

yeni konu açarken ne yapmamız gerekiyor teşekkürler

8. Akif GÜZEN

Yeni konu derken?

Bölümlerde bu butona tıklayıp konu açmayı mı kastediyorsunuz acaba?

9. Tahsin ÖZDEN

evet ama bende o buton yok acaba nerede o buton

10. Akif GÜZEN

Üst kısımda sol tarafta görünmesi lazım.

11. muhabbetkusu

Yönetici

Beğenileri:
    27
    Telefondan mı bağlanıyorsunuz ?

12. Akif GÜZEN

Bir de işin telefon tablet (Tapatalk vs..:D) kısmı var..:D

13. Tahsin ÖZDEN

hayır masa üstü chromedan giriyorum ama orda o buton yok bugün bi konu açtım ikincisini açmak istiyodum o buton yok

14. Akif GÜZEN

İlk gününüz olduğu için konu açma sınırı olabilir mi acaba? Muhammet Bey daha iyi bir cevap verecektir bu konuda.

15. Tahsin ÖZDEN

teşekkürler

16. muhabbetkusu

Yönetici

Beğenileri:
    27
    Herhangi bir kısıtlama yok. Farklı tarayıcı ile deneyin veya tarayıcınızdan çerezleri silip tekrar deneyin.

17. Tahsin ÖZDEN

yappptım farklı tarayıcıdan da girdim ama yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

18. Gökhan KARAALİ

Kendimizi tanitalim bolumune girip prda konu acablrsn. Sonra diger bolumlerde aktif olacaktir

Sayfayı Paylaş