petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Reklamlar ve Üyelik İle İlgili

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve Eren Temiz tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Eren Temiz
    Gizli

Merhaba, sitede ki reklamlara tıkladığımızda yeni sekme de açılması gerekirken siteden çıkıyor. Bence bu reklamlar yeni sekmede açılmalı. Ve birde üyeliklerle ilgili siteden kendi kendine çıkış yapıyor ve bazen uzun uzun bir yazı yazdığım da cevapla diyorum cevaplamıyor ne göreyim çıkış yapmış. Bence bu düzeltilme site içinde uzun süre dolaşırken üyelikten çıkılıyor.
    [YOUTUBE]0d53cAIy0[/YOUTUBE]

2. Akif GÜZEN
    Gizli

Tam bende reklam konusuna değinecektim ama sonra bir bakıyım elbet birileri yazmıştır konuyu diye düşünerek arattım ve ni tekim yazılmış. Fakat herhangi bir cevap yazılmadığı (yada düzenleme yapılmadığı) için tekrardan konuyu güncellemek istedim.

Reklamlara tıklandığında sayfayı yeni sekme yada ne biliyim yeni bir sayfada açarsa daha sağlıklı olur kanısındayım. Teknik olarak karışık bir mesele ise sıkıntı yok sağ tıklayıp yeni sekmede aç demeye devam ederiz..:D

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Reklamlar ayri bir pencerede acilacak sekilde en kisa zamanda duzenlenecektir. Uyelik cikmaz uye girisi yaparken alt kisimda Beni Hatirla yazisinin yanindaki kutuyu dolu sekle getirirseniz artik her giriste uyelik bilgilerinizi yazmaniza gerek kalmayacak otomatik olarak giris yapacaktir. Ayrica konulara cevap yazma suresi 4 dakikadir. Sitemiz her 4 dakikada bir kendini yenilemektedir.

4. Akif GÜZEN
    Gizli

Teşekkürler..:)

5. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Artık reklamlara tıklayınca yeni sekmede açıyor bilginize. Düzeltildi :)

6. Akif GÜZEN
    Gizli

Elinize sağlık. Böylesi daha kullanışlı olmuş..:D

7. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

yeni konu açarken ne yapmamız gerekiyor teşekkürler

8. Akif GÜZEN
    Gizli

Yeni konu derken?

Bölümlerde bu butona tıklayıp konu açmayı mı kastediyorsunuz acaba?

9. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

evet ama bende o buton yok acaba nerede o buton

10. Akif GÜZEN
    Gizli

Üst kısımda sol tarafta görünmesi lazım.

11. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Telefondan mı bağlanıyorsunuz ?

12. Akif GÜZEN
    Gizli

Bir de işin telefon tablet (Tapatalk vs..:D) kısmı var..:D

13. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

hayır masa üstü chromedan giriyorum ama orda o buton yok bugün bi konu açtım ikincisini açmak istiyodum o buton yok

14. Akif GÜZEN
    Gizli

İlk gününüz olduğu için konu açma sınırı olabilir mi acaba? Muhammet Bey daha iyi bir cevap verecektir bu konuda.

15. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

teşekkürler

16. muhabbetkusu

Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Herhangi bir kısıtlama yok. Farklı tarayıcı ile deneyin veya tarayıcınızdan çerezleri silip tekrar deneyin.

17. Tahsin ÖZDEN
    Gizli

yappptım farklı tarayıcıdan da girdim ama yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

18. Gökhan KARAALİ
    Gizli

Kendimizi tanitalim bolumune girip prda konu acablrsn. Sonra diger bolumlerde aktif olacaktir

Sayfayı Paylaş