Karadeniz Pet

Rekor bende galiba 8 yumurta

Maşallah inşallah hepsi çıkar sağlıklı büyür. Bende 8-9 yumurta aldım yuvalık büyüktür umarım, ben 8-9 u görünce bütün yuvalıklarımı büyüttüm. Benim birkaç çiftin erkeğide böyle yuvada dişiden daha çok duruyor. :)

Maşallah inşallah hepsi çıkar sağlıklı büyür. Bende 8-9 yumurta aldım yuvalık büyüktür umarım, ben 8-9 u görünce bütün yuvalıklarımı büyüttüm. Benim birkaç çiftin erkeğide böyle yuvada dişiden daha çok duruyor. :)
Yuvalık en büyük modeli rahat sıharlar.bazen 2 3 yumurtayı ayırıolar felan kesin onlarda sorun var diye dusunuyorum

Bence bekle biraz genelde çok yumurta olduğunda benimde 2-3 tanesi boş çıkıyor, ama dediğim gibi beklemekte fayda var. İnşallah hepsi dolu çikar ;)

benımde 10 du 3 cıktı ıkıncısınde 6 fakat 6 da altı oldu

Maşallah 8 ler 10 lar çok güzel ama 4 yavru çıkması en sağlıklısı , hem anne baba yorulmaz hemde yavrular sağlıklı bir şekilde büyür.

Tekrardan maşallah diyorum.

Maşallah 8 ler 10 lar çok güzel ama 4 yavru çıkması en sağlıklısı , hem anne baba yorulmaz hemde yavrular sağlıklı bir şekilde büyür.

Tekrardan maşallah diyorum.

Saolun
Bu arada 9. yumurta geldi :D
7ja3.jpg

ikinizinde kuşlarının maşşallahı var benim bir çift çek vardı yavruyken aldım 7 veya 8 aylıkken yumurtlamaya başladı 3 yaşında kuşları sattım en fazla 7 yumurta aldım :D

bizim [MENTION=2841]dante25[/MENTION] in 13 mü 14 mü ne yumurtası olmustu bence rekor sayılmaz 8 :D

Konuyu yeni gordum. 14 yumurta ile rekor bende o zaman :) 14 yumurtadan 1 yavru

Tapatalk ile iphone dan gönderildi.

Senin kuslar rekor kırdılar . Bizim ki 6 tane de 1 tane bile yavru vermicek ben o kadar eminim son 2 gün kaldı ilk yumurta kırılısına bakıcaz gelecek mi cöp mü

Merhaba kandil günü yumurtalarımızı aldık hayırlısı olsun.

Erkek dişiden daha çok gömülüp yatıyor çok şasırdım :D
Not: arkadaslar yumurta sayısı 9 oldu ona göre :D
7ja3.jpg

2gve.jpg

vsle.jpg

nbb0.jpg

Dostum bana yardımcı olurmusun numaranı özelden yollarmısn

Geri