Karadeniz Pet

rengarenk yavrularım

Pınar Aydın

Meraklı Üye
arkadaşlar baba yeşil sarı anne mavi beyaz lutino yavruda var albinoda normal deilmi
b8ZQ3V.jpg
[/IMG]
djl4pL.jpg
59EpJq.jpg
A28ZaX.jpg
0VWbdW.jpg

maşşallah diyelim bide :)

Vay beee ne şanlısınız böyle yavrular aldığınız için Maşallah inşallah bnim yavrularımda böyle olur. Çok güzel yavrularınız var ama anneve babanın resmini atramısınız

Maşallah cok güzeller. birde anne babanın resmini koysan onlarıda görsek

çok güzel yavrular almışsınz.. maşallah.

baba avatar resmimdeki annenin görünüşü şuan çok kötü olduu iin koymadım kuluçka döneminde ökkeş naciyenin kafasındaki bütün tüyleri yoldu çare bulamadım yani anlayacaınız anne kel şuan 2 - 3 ay ara vericem bu yavrulardan sonra

Yavrulariniz cok guzel masallah

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Siz genede anne ve babanın resmini koyun birşey olmaz bakmak istiyoruz

baba avatar resmimdeki annenin görünüşü şuan çok kötü olduu iin koymadım kuluçka döneminde ökkeş naciyenin kafasındaki bütün tüyleri yoldu çare bulamadım yani anlayacaınız anne kel şuan 2 - 3 ay ara vericem bu yavrulardan sonra

Dinlenmeye almaktan başka çare yok malesef.. 1 ay dinlense yeter..

Anne ve babanında resmini görmek istiyoruz lüften onlarıda gönderin annede bişey olmaz onları dinlendir zaten

bu arada naciye çok hareketli ve sağlıklı yolunmak onda etki yaratmadı :) şayet rahatsız olduğunu farketseydim ayırırdım yinede bu yavrulardan sonra ayırıcam ve bi çare bulmaya çalışıcam
27WQyE.jpg
BXW9EL.jpg
ZNj1W3.jpg
oQqz2X.jpg

Kuşunuzu gerçekten dinlendirmeniz lazım hatta 2 kuluçka süreci dinlendirin kuşunuz çok yorulmuş olmalı

Kuşunuzu gerçekten dinlendirmeniz lazım hatta 2 kuluçka süreci dinlendirin kuşunuz çok yorulmuş olmalı

kesinlikle öyle yapıcam yazın çiftleşmelerine müsade etmicem her yavruda bu olmasını istemiyorum çok iyi bakıyolar yavrularına ama çarede bulamıyorum ökkeş onu yolamayınca kendini yoluyo ne yapacağımı şaşırdım

Öfkeş taş fırınmış maşallah yavrular super .)

Masallah yavrularınaza cok guzeller nazar değmesin.:)

maşallah çok güzeller benim yumurtalarda az kaldı çıkıcak inş seninkiler gibi olurlar :)

Geri