Karadeniz Pet

Rengim Şekil önümden çekil

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
En güzel yeşil mutasyonlarımdan oğlum. Doğuştan asker kendisi ☺️ Uzun süredir paylaşmadım bu mutasyonun bende yeri ayrı ☺️ Maşallah diyelim

Ne güzel yeşi maşal lah

Maşallah.Tüyleri kadar ömürleri olsun İnşallah.

Son düzenleme:
Daha 3 aylık 6 aylıkken yollayacağım askere :) bu arada senin oğlan be yapıyor paylaşmıyorsun Gelişimini tavuklar gelince geriye attın tosunu :)

bizim oğlan fikir değiştirip dişi oldu hiç sorma gıcığım ona :) büyümeye devam ediyor dişi olduğuna göre gelin edeceğiz artık napalım. Şimdi yeni yumurta hazırlığı var bakalım bu defa ne olacak. Tavuklara gelince cidden baya zamanımı alıyor birde elimde ufak tefek bir kuluçka makinası var baya hobi yapıyorum yani :)

bizim oğlan fikir değiştirip dişi oldu hiç sorma gıcığım ona :) büyümeye devam ediyor dişi olduğuna göre gelin edeceğiz artık napalım. Şimdi yeni yumurta hazırlığı var bakalım bu defa ne olacak. Tavuklara gelince cidden baya zamanımı alıyor birde elimde ufak tefek bir kuluçka makinası var baya hobi yapıyorum yani :)

Arada paylaş kızı ama o kadar yapma kızma :)

Maşallah, rengi tam gorunmemis bu fotoğrafta.
canlı gördüm bu kuşu ve renk cidden çok iyi.
Iyi bir Mutasyon.

Tabiki o zaman daha da güzel olur.
Gerçi sende normal kusla eslense de Mutasyon renk atabilir:)
maşallah Ballı sin.

En kocamanindan MASALLAHHHHH

Maşallah Ercan usta gerçekten özel bir renk

Maşallah, hayırlı olsun, rengi güzelmiş gerçekten.

sağol. hiç böyle bir yeşil görmemiştim ikiz oldu bunlar biri okan şenol a gitti :) diğeri bende. bu sefer ki karkeşleri kahve kanat sarı yüz vucut belli değil. bakalım onlar nasıl olacak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:38 --

Maşallah Ercan usta gerçekten özel bir renk

öyle canlı gören sakın bunu verme diyor :) eylülde yavrularını paylaşırım artık :D