Karadeniz Pet

Renk değişimi.

Umur kardeşim sanırım kanarya yetiştiriciligi hakkında bilgi sahibisin.. yetistiricilik yapıyor musun halen?

Abi sen hic guzel haber vermiyon ya :D

Nokia 3310 ile gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Teşekkür ederim abi. İnşallah yavrularin olursa sevdigin tur olur.

güzel işte rengi beyaz kuş yeşil olacak hali yok :D

Abi sen hic guzel haber vermiyon ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 23:02 --

Teşekkür ederim abi. İnşallah yavrularin olursa sevdigin tur olur.

10 11 yumurta var hemen hemen, bakalım neler cıkacak :) 1 albino 1 jumbo istiyorum kendime ayırabilecegim :)

Umur kardeşim sanırım kanarya yetiştiriciligi hakkında bilgi sahibisin.. yetistiricilik yapıyor musun halen?

Yok abi bir ara hevesle aldik baktik birine hediye ettim mubarek hayvan cok fazla otuyor o sira baya okudum arastirdim ordan geldi biraz bilgi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:10 --

güzel işte rengi beyaz kuş yeşil olacak hali yok :D

Abi siyah,beyaz,gri kusta ilk defa goruyorum kus dedigin renkli olur ya :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:11 -->-> Daha önceki mesaj 23:11 --

10 11 yumurta var hemen hemen, bakalım neler cıkacak :) 1 albino 1 jumbo istiyorum kendime ayırabilecegim :)

Abi sen boyle anlattica bende hobi amacli uretime baslicam heveslendiriyosunuz :)

Yerin müsaitse başla derim.. Bize de yakınsın, yardımcı oluruz tedarikte..

Sağlık olsun ileride düsünürsen konusuruz.

Geri