Karadeniz Pet

renkli muhabbet kuşu hakkında yorumlarınızı bekliyorum

nilya emin

Meraklı Üye
arkadaşlar bir satış sitesinde bu kuşu gördüm
açıklamada yazan

Almanya bilezikli KENDİM GETİRDİM YAVRU VERDİLER ÇİFT
KATOGORİ OLMADIĞI İÇİN BURAYA YAZMA ZORUNDA KALDIM ZATEN MUHABET KUŞUNUN KIRMIZISI DİYE DE BİLİNİYOR

bu kuş hakkında yorumlarınızı bekliyorum

div>                         <div class="alt">

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:58 -->-> Daha önceki mesaj 02:51 --

epRXBm.jpg
[/url][/IMG]

Renk değiştirici mamalar varmış galiba, burdaki petshopta fuşyası vardı geçen ay, o söylemişti bazı türlerde tüy dökümüne yakın verildiğinde renk değiştiriyormuş.

kanaryada kullanıyoruz kenk maması ama muhabbetde denemedım bir de fazla verırsen karecıgeri ıflas ettırıyor.olculu kullanmak gerekıyor

boyanmış oldugunu sanmıyorum boyalı kuşlar gibi değil
ayrıca bir yazı buldum bu konuyla ilğili
buyrun:
Muhabbet Kuşu Papağan ~ Kanarya, Muhabbet Kuşu, Güvercin, Kedi, Köpek ve Tüm Evcil Hayvanlar
sayfanın aşağılarında aynı kuşun resmi var açıklamada yanında merak edenlere...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:28 -->-> Daha önceki mesaj 13:08 --

Almanya bilezikli KENDİM GETİRDİM YAVRU VERDİLER ÇİFT
kuş burada şimdi aradım görüştüm
kuş satılmış papağan ırkıymış çok güzel ötüyormuş yavruları olmuş
muhabbete benziyormuş
sonuç:papağan ırkı (güzel ve değişik geldi)

bu resmin büyüğü yok mu? sanırım ben burda gördüm eğer tahmin ettiğim kuşsa benim çekmiş olduğum bir resim var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:07 -->-> Daha önceki mesaj 13:03 --

wORpzD.jpg

bu resmi ben çektim burdaki kuş shopundan, dediğiniz bu mudur? ismi Bourke's Parrot diye geçiyor anavatanları avustralya. papağan türü kısacası :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende uzun zamandır bu kuştan arıyorum Türkiye'de gören bilen var mı acaba ?

Yazik ben olsam o riski alamam arkadaslar mutasyon gibi bisey geciriyor hayvanin tuyleri belli ki
Gerci ben olsam taa ordan cani pahasina hayvancagizi da getirmezdim ya neyse..

Geri