petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Renkli olsun istiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mine Çay tarafından 18 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Arkadaşlar ilerleyen zamanda kızıma eş alıcam. Ama yavrular karşık renkli olsun istiyorum( mesela bası sarı vucudu mavi oluyor ya) kızım sarı renk. Eşinide mavi alsam ortaya böyle rengarenk yavrular çıkar mı? Ya da çok mu fantastik düşünüyorum :D

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Sulu boya boyası değil bunlar, ikisini karıştırınca rengarenk çıksın, genetikle ilgili soyunda varsa renkli kuş , renkli kuşlarınız olur,

3. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Olabilir belki diye düşünmüştüm. Fazla düzmantık düşündüm o zaman :/ napıyım bilmiyorum soruyorum işte..

4. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    tamamen genlerle ve ırkla alakalı eger geninde varsa damarlarında cıkar yani soyla alakalı birşey ..

5. Emre Durmaz
    Gizli

Gen ile alakalı rengarenk yavru istiyorsanız şansınızı arttırmak için ya dişi yada erkek parçalı mutasyon olmalı iyi forumlar

6. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Anladım çok tesekkür ederim. mesela iki tane sarı kuşun mavi yavrusu da olabilir o zaman öyle mi?

7. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
  8. Emre Durmaz
    Gizli

9. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Renk o kadar önemli değildir boşverin renkler bir işe yaramaz :) Renkliside renksizide aynıdır hayvanseverler için ...

Muhabbet kusu kadar sevimli hayvanlar yok ne kedi ne köpek derim :) Bir nevi dost hele birde konusmayı ögretirsen ohh keyfine diyecek yok . Ayrılmaz iki dost olursunuz . O yüzden renk felan bırakın zaten hayvanları allah özene bözene yaratmıs ne sekilde gelirse gelsin...

10. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Aa teşekkür ederim çok iyi oldu :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:34 -->-> Daha önceki mesaj 00:29 --

Katılıyorum aslında çok doğru. Ama ne biliyim varsa öyle bi ihtimal mavi alayım demiştim :D

Ama dediğiniz gibi çokda önemli değil.bir an önce es alıp torunlarımı görmek istiyorum. :D Nası bişey çok merak ediyorum :)

11. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Maviyi cok seviyorsanız ben daha ilk dede olacagım inşallah benim kuşların yavruları %100 gök mavisi ve koyu mavi cıkıcak benim yavruları bakıcak yerim yok eger 1 - 2 ay içerisinde sağlam şekilde yavruları alır isem size hediyem olsun yavruları dağıtacagım sahiplendireceğim :) Yerim yok ama bunun için 1 - 2 ay bir zaman lazım ilk yumurtayı aldım bugün %100 maviş maviş yavrularımız gelicek

12. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

Tesekkür ederim çok güzel olabilirdi amabenimde yerim yok malesef. Bunun için daha eş de alamıyorum. 4-5 ay sonra anca eş alabilicem. Ama çok tesekkür edrim yinede :)

13. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4

14. Mine Çay
    Gizli

Mine Çay Guest

O zaman gelsin düşünürüz inşAllah. Bakalım zaman ne göstericek : ) tesekkürler tekrar

Sayfayı Paylaş