petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

(RESİM) kusumun kanadindaki iz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmet Yucel tarafından 5 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Mehmet Yucel

Oncelikle merhaba arkadaslar kusumun kanadinda belli bi bolgede tuy yok gibi derisinde de mor bi et parcasi var kabarik bi sekilde sizce nedir bu?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    ya urdur.yada kanadı bir yere vurdu kan toplamıştır

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kuşu bu kadar avuçluyorsanız dostum normal bence tüy olmaması strese girmiştir dökülmüştür

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:15 --

kuşun kafeste fotosunu koyarmsmın elinde olmadan tünekte

4. Mehmet Yucel

Normalde hic avuclamiyorum aldigimda boyledi zaten kus 2 ay gecti duzelmedi ama gayet saglikli gozukuyo uzaktan cekince mor kisim belli olmadigi icin elime almak zorundaydim

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum ur falan yok gibi bence dökülme olmuş olabilir tüy değişimden sonra kapancagını düşünüyorum ben

6. Salih ÇEVİK

Beğenileri:
    1
    Kuşunuzda ne yazıkki kis var.. Bi kuş alırken kanatlarını açın kanat ve göğüs arasını kontrol edin kanatlarında 4 şerit olmasına dikkat edin.. Gözlerinin sulu olmamasına önem gösterin..

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kuş u yeni alip saldiyasaniz bi yere vurmuş olabilir...

8. Selahattin GÖKTAŞ

terramycin sürün şimdilik veterinere gidin alsınlar urunu.

9. Mustafa Enes Gültekin

Beğenileri:
    0
    Biryere vurmuşta olabilir kuş ortama alışmadan dışarıya salmamak gerekir bence.

Sayfayı Paylaş