petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

resim yükle butonu ile foto yüklenmiyor

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 23 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    resim yükle butonu ile foto yüklenmiyor ve girişte örneğin son konularda bi konunun üstüne geldiğinde hemen çıkan okunma sayısı cevap sayısı gibi çıkan açıklama bence gereksiz benimle aynı görüşte olanlar vardır sanırım 1 ad foto yüklemek istedim telefonla çekilmiş bir foto çok büyük diye hata verdi

2. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    ayrıca konu aratma yaptığımda bir konu 3 veya 2 kere çıkıyor aynı konu yani

Yusuf bunu beğendi.
  3. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    32
    Aynen önceden bende yüklemeye çalışmıştım ancak 1 mb dan fazla yüklenmiyor diye hata vermişti ve 1 adet bile foto yükleyememiştim. Eğerki yükleyen arkadaşlar nasıl yaptığını anlatırsa abi ve benim gibi yapamayan bilgisi olmayan arkadaşlar için yararlı olacaktır.

4. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    242
    Fotoğrafın çözünürlüğünü düşürerek hafızada kapladığı alanı 1mb dan daha düşük düzeye indirgeyebilirsiniz.
    Veya fotoğrafın sağından solundan biraz kırpın yine 1 mb altında bir değere düşecektir.

5. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    59
    Kuşların cinsiyetini ırkını veya sağlığına dair birşeyleri net şekilde gösterebilmek için yüksek çözünürlüklü resim koymak gerekebiliyor. O yüzden 1mb kotasını ben de doğru bulmadım. Ama fotoğrafı resim yükleme sitelerine yükleyip mesaj kutusunun üzerindeki "resim panosu" simgesinden urlsini ekleyerek paylaşabiliyoruz, hem de yeni sekme açmaya gerek kalmadan yayınlanıyor resim, o yüzden sıkıntı yok.

ılhan gürol bunu beğendi.
  6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Bildiğim kadarıyla resim yükleme butonu ile yüklenen fotolar site içinde saklandığından belli bir yer kaplıyor. Bundan dolayı boyutunun yüksek olan resimleri saklamak sitenin yavaşlaması,hata vermesi gibi sorunları beraberinde getirecektir.

7. DarKMooN (Eyüp)

DarKMooN (Eyüp) Active Member

Beğenileri:
    32
    Bence arttırılmalı 1 mb kotası balıklar hakkında bir foruma üyeyim ismini vermeyeyim büyük bir forum. Orda istediğimiz kadar fotoğraf yükleyebiliyoruz eğerki saygıdeğer yöneticiler bu fotoğraf işine çare bulurlarsa çok iyi olacaktır.

8. Yusuf

Yusuf Active Member

Beğenileri:
    77
    Bende aynı konudan şikayetçiyim ancak mobilden giren arkadaşlara tavsiye resimleri kendinize mail atıp boyutunu çözünürlük düşmeden küçültebilirsiniz

Süleyman Kara bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş