Karadeniz Pet

Resimdeki dişi ile farklı bir erkekten çıkacak yavrular tercihiniz nedir

Onur Demir

Meraklı Üye
F834E6C1-CAC0-475C-BA8F-524D331A1E44.jpeg
9590E4F1-8EB8-4DE4-AD9D-3B36B45412B5.jpeg
Merhabalar dişim ile bir erkekten yavru almak istiyorum ama değişik renklerde olmasını istiyorum erkek renk nasıl olmalı sizce

Bence sari kafali, kanatlari beyaz ya da gri ,mavi bir kus ,farkli yavrular almanizi saglayabilir.
Ustalarin dedigi , kusun 7 kusagini bilmeniz lazim hersey cikabilir.

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle birde merak ettiğim cinsiyeti gerçekten dişimi

%100 disi opal yesil kus

Kuşum 2 aydır bende konuşuyor cici kuş sadece el şıklatmada parmağa geliyor çok hareketli sizce cifleştiriyim mi yoksa kalsın mı çok ısırmaya başladı bu aralar anlamadım sürekli kemiriyor kafesin tellerini herşeyi

Bence 7,8 ay tek besleyin biraz kelime ogrenir, sizede alisir.
Sonrasinda siz karar verirsiniz. Genelde ureme donemine girdiginde es alinmasi yonunde yorum yapiyor arkadaslar.

Şöyle bir şey var ısırması çok artı dayanılmaz bir şekilde el kanatıyor aklımda onun yavrularından bir tanesini alış eğitmek erkek tabi bunu alırken erkek diye almıştık ama hüsran işte

Şöyle bir şey var ısırması çok artı dayanılmaz bir şekilde el kanatıyor aklımda onun yavrularından bir tanesini alış eğitmek erkek tabi bunu alırken erkek diye almıştık ama hüsran işte
Benım dişi kuşumda bir süre sonra beni bile ısırmaya başlamıştı. Ben yanına bir erkek aldım ona bile cicikuşu öğrettik beraber:D yazın çiftleştireceğim. Bence sizde almalısınız. Ama ben dişi kuşuma 7 ay yalnız baktım ondan sonra aldım.