Karadeniz Pet

resimlere bakarmisiniz

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Kizisma belirtisi varmı acaba
zQovRr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:35 -->-> Daha önceki mesaj 23:33 --

32GBEA.jpg

Evet sana kızmışlar hocam...
yüzüne bakmıyolar :) :) :) :)

Z2oND3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:45 -->-> Daha önceki mesaj 23:44 --

Kanat yukardaki resimdeki gibi duruyo bugün yuvaliga girmeye başladı ancak çiftleşme gormedim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Bana hergün kızıyorlar zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam aynı durumdayım seninle benim dişi de girip çıkmaya başladı...
Erkek kızışmış dişi yeni yeni başlamış görünüyo
Ustalar daha iyi bilir tabi...
SABREDECEZ HOCAM....

Evet disi kusum foto çekilirken cok kiziyo.daha öncede aynı yorumlar yapıldı.

Maşaallah kuşlarınız çok güzel.. Bu şekilde fotoğraflardan ziyade hal ve hareketleri daha çok belli eder.. Fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla dşiniz tam kızışmamış.. Ama çiftleşme için kızışma da şart değildir bilginiz olsun

Dişi kuşunuz yuvada çok zaman geçirip yuvayı kemiriyorsa yumurta yakındır. 2 hafta içinde yumurta gelir. Siz fazla rahatsız etmeyin yeter.

Disi kizismamis kizistigini nasil anliyoz burnu kahverengi ne azbirsey doner daha kucuk disi kuslar 8 9 ayliklarin da k8zisiyorlar ama erkek kizusmis

dişi kuş dun ilk defa yuvalığa girdi.yuvalıgın dışını kemırıyo aarada sırada az once mama hazırlayıp verdım.yarım saat geçmeden mamadan eser kalmadı bitirdier hemen.erkek kusum kafes ıcınde kafa tuylerını kabartıp dolasıyo.dişiye kur yapıyor sırtını gagalıyor.yem kusuyor opusuyorlar.ancak ayak atmaya gelınce dişi ters tepıyor.bugunde yuvalığa gırdıgını gormedım.hayırlısı bekliyoruz bakalım ne zaman yavrucaklar gelecek.yorumlarınız ıcın tesekkurleer..

Geri