petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Resimli cinsiyetleri nedir.??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Drn Selim tarafından 7 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    avi olan bana alisik di zaten disi gibiydi bende erkek aldim.yanina ama oda kesin erkek mi veya brnimki disimi yan yana koydum benimki beyaz olanin sitini kasiyor kafasını kasıyor yavru bunlsr daha 1 aylik en fazla agzina yaklasiyor yiyor gibi insallah ikiside erkek veya disi cikmazda eslesirler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:48 -->-> Daha önceki mesaj 09:46 --

http://i.hizliresim.com/poa2bm.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:51 -->-> Daha önceki mesaj 09:48 --

http://i.hizliresim.com/oZayp9.jpg

2. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Uzaktan anlamak zor yakindan ikisinin ayrı ayri resmini cekerseniz iyi olur

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ondeki erkek,arkadaki disi. Yerli kuslar masallah.

4. Drn Selim

Drn Selim New Member

Beğenileri:
    0
    Sagolun hocam bende tereddur ediyordum ikisde erkek mi diye ama erkek disiyse sorun yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:28 -->-> Daha önceki mesaj 15:18 --

Baska bilgisi olaaann

Sayfayı Paylaş