Karadeniz Pet

Rıfkı sırf bunu yiyor zararlı mı ?

• Konbuyu başlatan Buğra
  • Başlangıç tarihi
B

Buğra

Guest
Rıfkı sadece kanarya yemi yiyor normal bonnie - mavi boncuk vitakraft falan yemiyor sizce bir zararı varmıdır kanarya yemi yemesinin ? maliyeti biraz daha fazla kanarya yeminin ancak eğer zararı yoksa sadece bundan alıcam. bonnie ile karıştırıp veriyorum içinden seçiyor çakal :)

işte bu yem( aldığım petshop kanarya yemi dedi)

udwtc.jpg

Zararli degl.ama tek duze beslenmeside iyi degil.bence diger yemlerede alistirin.hepsinden alsin proteini vitamini

maalesef alıştırmayı beceremedim :( karıştırarak veriyorum seçiyor içinden bitek bu kanarya yemini yiyor :((

Allah allah ilginc.damak zevkine düşkun degil ozaman.

O zaman sende bu yemi karistirip verme ac kalinca diiger yemi yicektir merak etme..

teşekkürler . ancak sadece bonnie werdım 2 gün oyle durdu yem yemedı açlıktan ölmesin dedim bunu aldım

bu yem buğdaya benziyor benim kuşlar da bonnie yemi yemiyor yok diye almıştım temizleyip tekrar akıllı yemlige aktarmaktan ben biktim kuşlar ayırmaktan bikmadilar bende kalan yemi 2 kg mavi boncuk yemle karıştırdım canlarim anlamadılar bile suan sorunsuz yiyorlar

anladım. benım kus 2. ayına gricek bu hafta ılk kanarya yemi ile alısmıs yem kırmaya ondan dolayı kanarya yemını yıyo dgerını yedıremedım

aspuru cok fazla vermek kuslarda yaglanma yapiyor diye biliyorum bence dal dariyla falan baska yemlere alistirmaya calisin.

benim kuşum da 3 aya giriyor artık o kadar küçük değil ama bonnie budgie yemi kıramıyor, sürekli kanarya yemi yiyor ilk aldığımızda ballı kraker de aldım (ALMIŞ BULUNDUM ARTIK VERMİYORUM) onu bile koparıp koparıp atıyodu yiyemiyodu. dal darı aldım yüzüne bakmadı.
bir sorun var mıdır niye böyle yapıyor anlamadım yemin markasıyla mı ilgili? tavsiyeleriniz ne olur

Geri