Karadeniz Pet

Rio & naz :) ayrıca el emeği kafesim...

Yani sizin kararınız sonuçta ama şahsi fikrim; koloni halinde yaşadıklarında daha kolay ve hızlı yavru verebilecekleri yönünde.

Okan Abi doğru söylüyor. Hepsi eşini, yuvasını, tüneğini bilir. İlk başlarda belki ufak sürtüşmeler olabilir ama alışırlar.

sen koy bişey olmaz.zaten içine koyduklarını eş olarak koyacaksın.

Haklısın abi bir de bişey sorayım izninle, başlık açtım ama bu konuda bilgisi olan yok galiba. yeni gelen kuşlar 2. gün yumurtladı ama yavruluğa değil kafesin içine! aldığım üretici yumurtlamak üzere demişti. şimdi bir yandan çiftleşiyorlarda ama yavruluğa girdikleri yok. bir daha yavru alma konusunda sıkıntı olur mu? eve alışınca geçer mi? bir de yavruluğu çıkarayım mı? biraz çok soru oldu ama kusura bakma :)

Haklısın abi bir de bişey sorayım izninle, başlık açtım ama bu konuda bilgisi olan yok galiba. yeni gelen kuşlar 2. gün yumurtladı ama yavruluğa değil kafesin içine! aldığım üretici yumurtlamak üzere demişti. şimdi bir yandan çiftleşiyorlarda ama yavruluğa girdikleri yok. bir daha yavru alma konusunda sıkıntı olur mu? eve alışınca geçer mi? bir de yavruluğu çıkarayım mı? biraz çok soru oldu ama kusura bakma :)

estafurullah,yazdım diğer konuna

3 soru, tanesi 2.5 TL' den 7.5 TL. Okan abi sen bunları da benim hesaba yaz :)

eline sağlık güzel olmuş

Geri