Karadeniz Pet

Rütbe ?

• Konbuyu başlatan OnurArtürk
  • Başlangıç tarihi
ahahah elit kimliği : :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Allahta seni güldürsün emi

şu mama mevzusu idi dimi o :D benim rütbemide verin selen teyzoşuma double platin olsun

elit kimliği yıldızlar dolsun

Sabret olursun.

Selen hanım, bu işi Muhammet'in çözmesi lazım. Eğer bir tartışma oluyor ise konuda, hiç şüphesiz ki haksız/suçlu olan kişi siteden uzaklaştırılacaktır.

biliyorum ama düşünsenize ne muhammet ne de serkan yoklar ve forumda tartışma çıktı (bu tartışmadan tartışmaya değişir artık hakarete vuran tartışmadan bahsediyorum)o zaman ne yapabiliriz onu düşünüyorum..moderatöre bildirin e bildirdik diyelim kimse yok nolucak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

ahahah elit kimliği : :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Allahta seni güldürsün emi

şu mama mevzusu idi dimi o :D benim rütbemide verin selen teyzoşuma double platin olsun

elit kimliği yıldızlar dolsun

lütfen efendim elit kimliğime gölge düşürttürmeye kalkmayınız :D :p

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

rütbe bence işin espirisi sadece

aynen öyle :)

yalnız bu online kalma süresine göre rütbe çok mantık değil Muhammet bey

Bırakın rütbe işlerini. Bu rütbe işi gereksiz bir durum. Bir çok forumda sırf rütbe nedeni ile sıkıntılar ve huzursuzluklar çıkıyor. Genelde sıkıntıyıda satış yapmaya çalışan kişiler çıkarır. Rütbe yüksek olunca güven dercesi artıyor ve daha rahat satış (kazık) yapıyor. En azından onların düşüncesi bu yönde. :)

biliyorum ama düşünsenize ne muhammet ne de serkan yoklar ve forumda tartışma çıktı (bu tartışmadan tartışmaya değişir artık hakarete vuran tartışmadan bahsediyorum)o zaman ne yapabiliriz onu düşünüyorum..moderatöre bildirin e bildirdik diyelim kimse yok nolucak

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:27 -->-> Daha önceki mesaj 00:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:28 -->-> Daha önceki mesaj 00:27 --

Kimseye söyleme gizli modum:cool:

:eek:

Bundan böyle online kalma süresine bağlı olarak Selen Canaydın Bedel rütbeleri verecektir.

sitede kalma süresine göre veriliyorsa,yakın zamanda siteyi almaya gözümü diktim haberin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:22 --

eyvahlar olsun dostlar selen gözünü moderetörlüğe dikmiş :eek:

yakışır selenciğime ;)

sitede kalma süresine göre veriliyorsa,yakın zamanda siteyi almaya gözümü diktim haberin olsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:25 -->-> Daha önceki mesaj 12:22 --

eyvahlar olsun dostlar selen gözünü moderetörlüğe dikmiş :eek:

ben gizli modum bi kere :p:D oda olur belki birgün böyle kırmızı kırmızı yakışmaz mı okan abii :D

yakışır selenciğime ;)

teşekkür ederim yelizciğim :)

rica ederim ne demek ;)

tuan bugün kaçıyorum eminönüne.biraz kuşlara bakayim dedim.hoşuma gidiyor orası

tuan bugün kaçıyorum eminönüne.biraz kuşlara bakayim dedim.hoşuma gidiyor orası

Çok kuş var abı geçen gezerken ugradım sarı yavru jumboya 50 tl dedı adam ilk girişti yaşlı bı abı var dukkanda baya bı sohbet ettim kuşlar hakkında. sıkılmadan bı beklentisi olmadan oturdu lafladı.

3 den sonra galata köprüsü çinekop sarıkanat yapıyor diyorlar bi uğra istersen.

Geri