Karadeniz Pet

rütbem muhammet abi lütfen bak

Canberközden

Meraklı Üye
Sitede etkin şekilde geziyor ve cevap veriyorum bi gümüş üye bile olamadim neden ve illa para mi vermwk gerekiyor vermeden olmaz mi

Güzel kardeşim benim,maksadımız hoş sohbet,bilgi alış-verişi olsun. Emin ol mühim değil rütbede ne yazdığı hiç önemseme bunları.

Muhabbet abi'ye de epey güldüm ilahi sen. Mubişlerle içli dışlı olunca,muhabbet kuşu sitesinde olunca e tabi sende haklısın :)

arkadaslar rütbe sitede online kalma ile ilgili verilen bir şey ayrıca site kurucuları vermiyor sistem otamatik olarak veriyor rütbeyi

bende bir konu actım diye uzaklaştırılmışım...neden oldugunu bilmeden böyle birsey yapmanız beni cok üzdü dogrusu ve bu açıklamayı yapabilmek icin yeniden kayıt oldum...son zamanlarda sitede birseyler oldu tek ben mi farkettim bilmiyorum ama her konu acışımda yeniden deneyiniz yazısı çıkıyor ve bende yeni seyler yazıyorum sonunda oluyor siteye bir giriyorum 4,5 tane konu ben ne yapayım bu durumda...eger bu yüzden degil de konu icindeki yazılarım yüzünden uzaklastırıldım ise konuma bakabilirsiniz...ve bu durumun hemen düzeltilmesini talep ediyorum...

arkadaş rütbe isteyince kendimi torrent sitesinde sandım :D

Rütbelere gerekli güncelleme geldi. Lütfen bundan böyle rütbe ile alakalı konu vs. açmayınız. Aksi taktirde açmış olduğunuz konu sorgusuz sualsiz silinecektir bilginize.

Bir daha ki rütbe güncellemesi MART ayının son haftası yapılacaktır.

Geri