Karadeniz Pet

rüyada muhabbet kuşu görmek

nihal_goksu

Meraklı Üye
arkadaşlar muhabbet kuşu temalı sitemiz derken.muhabbet kuşu ile ilgili gördüğümüz rüyaları paylaşsak olur mu?
ben mesela 2 tane ölü muhabbet kuşu gördüm ölüp ölüp canlandılar biri benim muhabbet kuşum diğeri anneminki idi üzüldüm ama yapacak bişey yoktu .yemlerine tahin helvası karıştırdığım için kokusundan böyle olmuşlar sözde . sizin fikriniz yorumunuz var mı böyle kuşlarınızı ölü görmek ile ilgili.

En iyisi siz bi üreticiden daha önce yavru alınmış çift alın daha kolay olur :D:D

süphelerim var eşim tarafına ait bir evde oturuyorum evin sahiplerinin hiç çocukları olmamış.bende mesela tedavi ile çocuk sahibi olmaya çalışıyorum eşimde bende doktorluk bir sorun görünmüyor.başka yere de taşınma fırsatım yok.acaba evin eski sahipleri beddua mı aldı büyü mü yaptılar diye düşünmeye başladım. 2 çift ya 2 çift biri bari yavru vermez mi?anormal hiç bir şey yok eşimle tüm gün işteyiz öyle rahatsız eden biri de yok.

İnşaallah Rabbim çocuğunuzu kucağınıza almanızı nasip eder. Kuşlara gelince de herşeyleri tamamsa birazda şans işi. Nerede ikamet ediyorsunuz acaba?