petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Rüzgara Karşı nasıl korurum.?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve FurkanTürkan tarafından 27 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. FurkanTürkan

Öncelikle iyi günler 2 aylık bir muhabbet kuşum var çok meraklı ve çok tatlı bişey fakat dışkısı 1 2 gündür ishal gibi bazen normal gibi bazen cıvık yapıyor anlamadım gitti evde cereyan çok oluyor malum hava sartları camlar pencereler acık duruyor bu durumdada evde cereyan kaçınılmaz oluyor kafes elimde sağdan sola koşturuyorum ama bu durum yeterli olmuyor hayvan içinde kötü oluyor surekli mekan değiştiriyor bende kafesin etrafını streç filmle kapladım alt ve ustu açık durumda bi sıkıntı olurmu veya baska ne tür yontemle kusu cereyandan korurum yardımcı olursanız teşekkürler strec filmden hava alamayıp veya çok sıcaklayıp bi sıkıntı çıkarmı beni aydınlatırsanız sevinirim:confused:

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    iyi yapmışsınız.. sıcaklarda kuşunuzun beslenmesine de dikkat edin.. öncelikle ishali kesmeye calısın..

3. FurkanTürkan

sıcaklarda iyi beslenmesi derken kastın neydi pek bir bilgim olmadıgından kuşa eziyet çektirmiyim o konuda bana yardımcı olursan sevinirim :)

4. Emire Yıldız

Emire Yıldız New Member

Beğenileri:
    0
    Aynı sorun bende de var. Evin rüzgar almayan yeri yok. Hayvanın hep burnu akıyor.

Sayfayı Paylaş