Karadeniz Pet

S & S Muhabbet Üretim

• Konbuyu başlatan armand0
  • Başlangıç tarihi
A

armand0

Guest
Hadi bakalımm Kartvizitler benden :D Kuşları çoğaltın sonra alırım yavrularınızdan :D

t5shw.jpg

atysguywevrhw34tbnu y983uı23jhbrasu kjn3qjkerıqwnad-0q opj21ou9*ur9o nawmnkjfsuıh8u0w ıt32k m,r aü90ujrf90932r njkrbuzhğ9fıx 893q2 nrjkn uuuıq1or12jruıo hsdfı90 kq3rnfu9dvı0 *3jrjqn23r up98şy 389rhıq2ne4

kahkaha attım hacıııııııııııııııı getirin suyunu çıkartalım 1 haftada teslim edelim zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

atysguywevrhw34tbnu y983uı23jhbrasu kjn3qjkerıqwnad-0q opj21ou9*ur9o nawmnkjfsuıh8u0w ıt32k m,r aü90ujrf90932r njkrbuzhğ9fıx 893q2 nrjkn uuuıq1or12jruıo hsdfı90 kq3rnfu9dvı0 *3jrjqn23r up98şy 389rhıq2ne4

kahkaha attım hacıııııııııııııııı

Daha görmediler dur ilk tepkilerini merk ediyorum :D :D

İlker tabii senide anlıyorum hiç muhabbet kuşu yavrun olmadığı için benim yuvada olan dişimi kıskanıyorsun. :D Sana da bir gün kader güler güler inşallah. :D

Selen tüpleri hazırlamaya gitmiş dünya'ya açılcaksınız sen hala hello kitty'den bahsediosun büyük düşün holding için arazi bakıcam şimdi netten :D :D haha

Gözüne girsin o holding senin. :D Dünya pazarına açılınca küçük dilini yutma. :D :D

Selen tüpleri hazırlamaya gitmiş dünya'ya açılcaksınız sen hala hello kitty'den bahsediosun büyük düşün holding için arazi bakıcam şimdi netten :D :D haha

ahahaha nevar açılırız tabi dünyaya tüpler kıymetlidir :D erkek kuşlar dha da kıymetlidir :D verin bize 2 yken çoğaltıp verelim :D

Harbiden bunlar suni üretim yapcaz diye kuşçudan kuşları alıp alıp öldürmesinler 2 günde iflası çekerler :D :D

İlker ben yapmıyorum ama Selen o konuda oldukça profesyonel yakında sertifikasını da alacak. Dünyaya açılacağız sen hala uyu :D