Karadeniz Pet

Sa kuşumunayagındasorunvar

gezgin42

Yeni Üye
Kardeşlerim kuşum sag ayagında kasılmalar ve ya şöle diyim saga dogru tekme atar gibi aralıklarla devam ediyor yardım lütfen neden olur acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

kardeşlerim kuşum sag ayagında kasılmalar ve ya şöle diyim saga dogru tekme atar gibi aralıklarla devam ediyor yardım lütfen neden olur acaba

yardımlütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Kardeşlerim kuşum sag ayagında kasılmalar ve ya şöle diyim saga dogru tekme atar gibi aralıklarla devam ediyor yardım lütfen neden olur acaba

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:20 -->-> Daha önceki mesaj 19:17 --

yardımlütfen
busitede merak ediyorum 1kişi hariç ilgilenen olmadı okardeşimde konu hakkında bilgisiyok ne yazık ki burda çeşitli konular açıldı ama genede 1allahın kulu yaralı parmağa derler ya merhem olmadı genede sag olun akşam 5edogru başladım sorun hakkındayazmaya şuan gece 2olmak üzere teşekkürler ilgi ve alakanıza moderatör arkadaşlardan da ses cıkmadıkg

Son düzenleme:
Öncelikle geçmiş olsun imkan var ise video paylaşın bir yere ayağını takmış olabilir mi

Sinirsel bir durum belli ki. Her şey ile alakalı olabilir. Yediği yemden bile olabilir. Çevreden kaptığı tozla da. Bünyesine bağlı. Bir veterinere götürün. Büyük ihtimalle probiyotik takviyesi verebilir.

Geri