Karadeniz Pet

Sa kuşumunayagındasorunvar

gezgin42

Yeni Üye
arkadaşlar kuşumda ayağını tam basamıyor devamlı ayanı saga doğru kasılma yaşıyor seri sekilde ayanı çırpıyor ne yapmalıyımyardım 1akıl verseniz
AmmjBB.jpg
AmmpZz.jpg

Son düzenleme:
bi fotoraf yüklesen yada video daha iyi yardımcı olabiliriz ayagına bi darbemi aldı ayagında yaramı var biyeremi çarptı durduk yere olmaz o

ayagının eklem Yeri Şişmi ? Banamı Öyle Geldi Ve Kuş Bi Darbe Aldımı Ayagına Yada Ayagından Tutmuyorsunuz Dime Kuşu Elinize Aldıgınızda Yada Yanında Kuş Varmı Kavga Etmiş Olabilirler Ama Yinede Bi Veterinere Göster Eger Neden Oldugunu Bilmiyorsan

foto koydum şuan yanında dişisi arada ayağını ısırıyor ondan olurmu bu olay 3gün önce oldu sonra normal haldeydi sorunnyoktu 3günsonra tekrarladı tşkrler şimdiden yardımlarınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

arkadaşlar kuşumda ayağını tam basamıyor devamlı ayanı saga doğru kasılma yaşıyor seri sekilde ayanı çırpıyor ne yapmalıyımyardım 1akıl verseniz
AmmjBB.jpg
AmmpZz.jpg
coksagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

AmmjBB.jpg
AmmpZz.jpg
yardımlütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

AmmjBB.jpg
AmmpZz.jpg
yardımedin lütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:18 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

foto koydum şuan yanında dişisi arada ayağını ısırıyor ondan olurmu bu olay 3gün önce oldu sonra normal haldeydi sorunnyoktu 3günsonra tekrarladı tşkrler şimdiden yardımlarınız için

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

coksagolun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:38 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

yardımlütfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:35 -->-> Daha önceki mesaj 18:38 --

yardımedin lütfen
cok sagolun

Son düzenleme:
Sanki arka tırnağı yok değilmi?yoksa resimmi yanıltıyor acaba.Şimesinin nedeni kıymık batmış yada kavgada diğer kuş ayağını ısırdığı için iltihaplanmış olabilir.Terramiycin merhem sürün.

Sa kuşun ayagında sorunvar

sagol kardeşim merhemi alıcam ayağı ısırmadandolayı yara var galiba 1hafta sürüyümmü merhemi tşkrler allah razı olsun kardeşim konyadan mehmet

Merhemi iyeleşene kadar hergün kulak temizleme çubuğu ile sür bir zararı olmaz.

Geri