petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sabah saatlerinde foruma neden girilemiyor?

Konusu 'Teknik Destek' forumundadır ve Akif GÜZEN tarafından 16 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Akif GÜZEN

Son iki sabahtır belirli saatlerde foruma giriş yapılamıyor? Sabah saat 6 ile 7 arasında sıkıntısız giriş yapıyorum. 7 de evden çıkıp şirkete geldiğimde ortalama saat 8 civarı foruma giriş sağlanamıyor. Böyle bir site bulunamıyor hatası ile karşılaşıyorum ve bu ortalama saat 10 civarlarında son buluyor.

Konu ile alakalı bir bilgilendirme de yapılmamış. Serverlarda bakım felan varda bu nedenden dolayı mı bu sorun oluyor acaba?

2. Gökhan KARAALİ

Bugun bende saat 9 da denedim giris yapamadim.

3. Akif GÜZEN

Bu sabahta Database hatası ile karşılaştık. Her gün yeni bir sıkıntı?

Sorun serverdan mı kaynaklanıyor? Yoksa belirli bir saldırı mı söz konusu?

4. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Server kaynaklı bi silinti. Forumun bulunduğu sunucu sabah saatleri yedek v.s alabilir bu yüzden kapali olabilir yada sunucuda resetleme filan olabilir...

5. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Her sabah belirli saat aralığında sunucuda yedek alma işlemleri oluyor ondan kaynaklı :)

6. Akif GÜZEN

Bu hafta başından beri başlayan bir durum. Daha öncesinde yoktu.

Her gün ortalama 2 saatlik süreç oldukça uzun sayılabilecek bir süreç ama madem yedekleme olayları o zaman yapacak bir şey yok.

7. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Peki bu yedek alma işlem saatini daha sakin bir zamana alamazmıyız? 3-5 yada 4-6 gibi, işe gitmeden girmek istiyorum her zaman olmasada bazen hata veriyor.

Sayfayı Paylaş