petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sabaha karşı 4.30 da ne olabilir şaşkınımmm !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal KURDDAN tarafından 17 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mrb arkadaslar ortalama iki üç günde bir çiftlerimden birsi (açıkcası pek sevmediğim çift ,dişiye sinir oluyorum) sabaha karsı 4.30 5.00 saatleri arasında kafesde kıyamet kopuyor çok aşırı bir şekilde bağrışmalar oluyor uykudan uyandıracak şekilde sebebi nedir ? 15 gündür böyle durum ? ben anlam veremedim çiftleşiyorlar demeyin o saatte göz gözü görmüyor !!!

2. Osman ÖKKEŞ

Benim eski yani ilk muhabbet kuşu çiftimde de böyle olmuştu. Belirli saatlerde hep kanat çırpıp ötüyorlardı. Fakat her zaman devam eden bir hareket değildi. Haftada 1-2 defa oluyordu. Ben memnundum açıkçası nedense.

3. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Büyük ihtimalle kuşlarınız birşeyden korkup streste girmişlerdir.

4. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Büyük ihtimalle siz kabus görüyor ve bağırıyorsunuz. Ondan korkuyordur. Geçen akşam ben de aynısını yaptım. Gariplerim kanatlarını kıracaklardı neredeyse. Saat 03.30 :)

5. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    valla olabilir hiç aklıma gelmedi bu durum :)

6. Duranettin ERAYDIN

Sabahın ilk ışıklarıyla kuş sesi duyuyorlarsa yada erken yatıp erken kalkıp uykularını almışlarsa karanlıkta yer kavgası olabilir.Bir gece lambası olsa iyi olur odalarında tam karanlıkta bazen böyle korkuyorlar.

7. Gökhan KARAALİ

2 Gece banada aynısını yaptılar dehşet verici şekilde kanat çırpıp ordan oraya uçusuyolardı.Uyanıp kafeslerine bitane vurdum daha o günden beri ses seda yok gece yarısı

8. OzanEsmrsy

Sabah Ezanı Duymus Olabilirler ..

9. Sevtap DERİN

Kuşlar ani stres ve heyecan anlarında genelde öyle davranıyorlar.

10. Mert AKSOY

Ruya gormustur belki, en azindan benimkilerin oyle oldugunu zannediyorum. Bir anda kizilca kiyamet , aldim elime sevdim rahatlatmaya filan calistiydim hayvani

11. Ferhan Celik

birkere benim kuslarima da oyle olmustu, isigi acip baktigimda kafeste kocaman hamam bocegi gordum. bocek sinek vs rahatsz ediyo olabilir

12. Erdem DEDE

Benimki her sabah barıyo ama sadece erkek olan barıyo eşi yokkende barıyodu bence korkmadan falan değil bambaşka bişey lakin korkulcak bişey yok

13. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    aynı durum benimde başıma geldi. sabah namazı vakitlerinde özellikle oluyodu. sonra farkettim ki dışardaki martıların, diğer kuşların sesini duyunca yapıyor :)

Sayfayı Paylaş