Karadeniz Pet

sabahları aşırı ses çıkarma

huseyinvurur

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba biri 2 biri de 1.5 yaşında iki tane muhabbet kuşum var bir süredir (2 hafta kadar) sabahları aşırı ötüp değişik sesler çıkarıyorlar (kendilerini parçalarcasına) sebebi ne olabilir? Kuştur bu tabi ki ötecek diyecek arkadaşlar olabilir ben sağlıkları ile ilgili bir problem var mıdır diye size sormak istedim şimdiden teşekkürler.

Sağlıkları yerinde demekki ve mutlu oluyorlar ayrıca çift ise çiftleşmelerde olabilir

Ya da ilgilenmeni istiyorlar :) Benimkiler de öyle sabahın 6 - 7 si gibi ötüyorlar. Bende salıyorum falan sonra tekrar yatıyorum tabi uyku kalırsa :D

Biri dişi biri erkek ama hiç yakınlaşmalarını göremedim daha tabi yalnızken durum değişiyorsa ayrı :) bende salma tekniğini uyguluyorum sağlıklarında sıkıntı olmasında önemli olan o, teşekkürler

Maşallah sabahları kuşlar geceden depoladıkları enerjiyi gün ışığı ile beraber atmaya başlarlar en formda oldu vakitlerdir o yüzden sevinmeniz lazım onların sağlığı için. Tüyleri kadar ömürleri olur inş.

Normal bir durumm alisirsann iyi olur benim.calar saate ihtiyacim kalmadi sagolsun huysuzla simarik hergun uyandiriyor 7 de :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aynen günün aydınlanması ile birlikte benim kuşlarda öyle tabi ben alıştım top atsan uyanmam :D

Geri