petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sabahları aşırı ses çıkarma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve huseyinvurur tarafından 8 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. huseyinvurur

Beğenileri:
    1
    Arkadaşlar merhaba biri 2 biri de 1.5 yaşında iki tane muhabbet kuşum var bir süredir (2 hafta kadar) sabahları aşırı ötüp değişik sesler çıkarıyorlar (kendilerini parçalarcasına) sebebi ne olabilir? Kuştur bu tabi ki ötecek diyecek arkadaşlar olabilir ben sağlıkları ile ilgili bir problem var mıdır diye size sormak istedim şimdiden teşekkürler.

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Sağlıkları yerinde demekki ve mutlu oluyorlar ayrıca çift ise çiftleşmelerde olabilir

huseyinvurur bunu beğendi.
  3. Anılcan Nail

Beğenileri:
    13
    Ya da ilgilenmeni istiyorlar :) Benimkiler de öyle sabahın 6 - 7 si gibi ötüyorlar. Bende salıyorum falan sonra tekrar yatıyorum tabi uyku kalırsa :D

huseyinvurur bunu beğendi.
  4. huseyinvurur

Beğenileri:
    1
    Biri dişi biri erkek ama hiç yakınlaşmalarını göremedim daha tabi yalnızken durum değişiyorsa ayrı :) bende salma tekniğini uyguluyorum sağlıklarında sıkıntı olmasında önemli olan o, teşekkürler

Anılcan Nail bunu beğendi.
  5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    729
    Maşallah sabahları kuşlar geceden depoladıkları enerjiyi gün ışığı ile beraber atmaya başlarlar en formda oldu vakitlerdir o yüzden sevinmeniz lazım onların sağlığı için. Tüyleri kadar ömürleri olur inş.

6. koraykaygusuz

koraykaygusuz New Member

Beğenileri:
    0
    Normal bir durumm alisirsann iyi olur benim.calar saate ihtiyacim kalmadi sagolsun huysuzla simarik hergun uyandiriyor 7 de :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    71
    aynen günün aydınlanması ile birlikte benim kuşlarda öyle tabi ben alıştım top atsan uyanmam :D

Sayfayı Paylaş