Karadeniz Pet

sabır taşına döndüm

Necdet ESEN

Paylaşımcı Üye
Bu arkadaşlar bir haftadır resimdeki gibi takılıyorlar
Bir de ilk tecrübeleri olduğu için çiftleşmeleri için daha ne kadar beklemek gerek bu süreç uzun sürer mi ustalar?

Lp1l5J.jpg

rgZ5oB.jpg

Levent Bey haklı. Çoğu gitmiş azı kalmış. Dişi izin vermiş ya da erkek iyi baskın. Bir aya yumurta alırsınız.
Kafesin konum olarak alçakta gibi daha yükseğe koyabilirsiniz. Bol üretimler.

2. resimde sinyaller verilmeye başlanmış.

Yuvalığın girişindeki zili neden koydunuz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bu nijere neden tutkulu bu kadar muhabbet severler??? Ne bekleniyor Nijer yiyince hemen olacak mı? Extra Nijer hiç kullanmadım. En az 2 ay sabredin maşallah

Son düzenleme:
Daya da kuşlar şişsin.
Sabredeceksin, aceleye gerek yok. Bak zaten fotoğrafta belli erkek faaliyette. 2 haftaya işi pişirir bunlar 1 aya kalmaz yumurta gelir.

Nijer isin sakasi tabi de bir aya yumurta gelirse onlara mamanin alasini hazirlarim valla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:46 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Yuvalığın girişindeki zili neden koydunuz?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir arkadas yazmisti gecen gun disinin yuvaya ilgisini artirabilir diye koydum henuz faydasini gormedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:46 --

Bu nijere neden tutkulu bu kadar muhabbet severler??? Ne bekleniyor Nijer yiyince hemen olacak mı? Extra Nijer hiç kullanmadım. En az 2 ay sabredin maşallah

Nijer isin sakasi tabi
Olacak olan olur dogacak olan dogar biz gorur muyuz onu bilemeyiz
Saglikli olsun da napalim bekleriz bir aysa bir ikiyse iki

Ey nijer sen nelere kadirsin.. Hayırlısı ile güzel yavrular alırsınız inşallah

Ya veli abi sen piri olmussun bu isin napalim bi akil ver. Gecen gunler mamaliga yatti. Kus. Sonra mamaligi aldim birdaha tik yok. Hic yuvaya girmiyorlar. Birsey daha dikkatimi cekti. Sormak istiyorum fikri olanlara. Simdi diyelim ki kafes duvarda asili yemler benden tarafta olsun. Ama duvara yakin yerde koseye yem kabuklari atmislar bu ne demek. O kabuklar orda ne geziyor agzinda mi tasiyorlar acaba bu kuslar kanarya gibi acik yuva mi istiyor.

Geri