Karadeniz Pet

Sabit duruyor

KamilBayrakdar

Yeni Üye
merhaba 2 gün önce aldığım erkek 3 aylık yavru kuşum kafesin neresine koyarsam sürekli orda kalıyor hareket etmiyor ve uçarken de birden yere hızlıca iniyor kanat altında tüy olmalı mı bilmiyorum ilk defa besliyorum ama fotoğraflardan bakarsanız yorumlarınızı bekliyorum :confused:
AZ2Lkz.jpg

0bV1BR.jpg

bizim kuşda böyle kanat altında tüy yok uçuyor ama çarpıyor duvarlara kanepelere çarpıyor kuşunuz tüy dökümünde olabilir bizimki yavru olduğu içinde sizin kuç biraz büyümüş orada tüy olması lazım kuşunuz hiç tüy döküyomu beya beyaz ? ayrıca kuşunuz erkek gibi ceresi pempe

Moderatör tarafında düzenlendi:
bizim kuşda böyle kanat altında tüy yok uçuyor ama çarpıyor duvarlara kanepelere çarpıyor kuşunuz tüy dökümünde olabilir bizimki yavru olduğu içinde sizin kuç biraz büyümüş orada tüy olması lazım kuşunuz hiç tüy döküyomu beya beyaz ? ayrıca kuşunuz erkek gibi ceresi pempe

evet çok küçük küçük beyaz tüy vardı bikaç tane

Kuşunuzu yeni mi aldınız ona göre cevaplıyacağım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:37 -->-> Daha önceki mesaj 13:34 --

Sizin kuşunuz arkdaşlarından ayrıldığı için üzülüyordur daha 2 gün önce almışsınız üzgündür şuan o merak etme 1 aya alışır sizin eve şuan üzgündür bizim kuşta öyleydi tüy döküyodu sonradan geçti zaten alışınca kuşunuzu salın ama çok uçurmayın onunla sürekli oyunlar oynamaya çalışın evinizde çicek varsa onlara konmasına izin vermeyin asla

Sizin kuşunuz arkdaşlarından ayrıldığı için üzülüyordur daha 2 gün önce almışsınız üzgündür şuan o merak etme 1 aya alışır sizin eve şuan üzgündür bizim kuşta öyleydi tüy döküyodu sonradan geçti zaten alışınca kuşunuzu salın ama çok uçurmayın onunla sürekli oyunlar oynamaya çalışın evinizde çicek varsa onlara konmasına izin vermeyin asla

teşekkür ederim uygulayacağım :)

Sabit durması normal ortamı tanıma sürecinde kuş gayet sağlıklı kanat altlarındaki tüyler zamanla gelir. Maşallahı var

Geri