Karadeniz Pet

sabretmeye devam

TALİP TEKEDERELİ

Yeni Üye
arkadaşlara selam sabretmeye devam . kuşlar yaklaşık 6 aydır beraberler. eş tutmada sıkıntı yok. son 1-2 haftada kuşlar tekrar hareketlenmeye başladı. dişinin yuvalığa ilgisi arttı. erkek sürekli kur yapıyor. tam işler kızışıyor bi gaga darbesi erkek nakvt. değerli üstatların yorumlaması için bir fotoğraf bide video paylaşıyorum. yumurta ne alemde bakalım.

http://youtu.be/fbfvG6S8l70

http://n1311.hizliresim.com/1h/g/uj9pd.jpg

Son düzenleme:
benım kilerde öyle dostum bide böyle bazen kafesin içinde uçuşuyolar demi.

aynen. kafes içinde köşe kapmaca oynuyolar. derken bi gaga darbesi erkek nakavt. dişi işne geldiği gibi davranıyo.

Seninki kahverengiyse kizismis ne guzel.ben disiyi bekliyorum kahverengilessin die benimkilerde yem kusma kasima opusme vs hersey var ciflesme yok disim hazir degil

kahverengi mor mavi neleri var...öncelikle dişi tamam diyecek ben anne olmalıyım artık yavrularımın annesi olma zamanım gelmiştir diyecek..zaten erkek heran hazırdır (tabi kızışmışsa) ondan sonra eliinizde bile çiftleşeirler..arkadaşlar bende sabırszlanıyordum ama artık yoruldum..yaptığım araştırmalar bu işin tamamen dişide bittiğini gösterir yönde .. :)

dişi direniyo hala. bu sıralar umudum arttı ya hadi hayırlısı. foto ve video ya üstadlar bi göz atarsa iyi olur. itinaylan tavsiye alınır.

arkadaşlar afedersiniz, dişinin çeresi koyulaşmadıkça çiftleşme olmazmı demek istiyorsunuz yoksa benmi yanlış anlıyorum, özür dilerim konunun arasına girdim ama bende sabrediyorum şuan sizler gibi :)

Sabrın sonu selamet derler doğrudur tecrübeyle sabit. Bu konuyu açtığımdan beri sabrediyorum ve 6 haziran 2015'te ilk yumurta geldi çok şükür. Ikinci si 8 inde geldi diğerlerinide bekliyoz. Hadi hayırlısı. Yumurta bekleyen arkadaşlara allah kolaylık versin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:48 -->-> Daha önceki mesaj 12:26 --

bu gün kısmetse 3. yumurtayı bekliyoz heyecanla.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:45 -->-> Daha önceki mesaj 09:48 --

dün itbariye 3. yumurtada geldi çok şükür.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 11:45 --

YBRn8a.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:09 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

bu gün 4. yumurtayı bekliyoz artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:02 -->-> Daha önceki mesaj 15:09 --

4. Yumurta 1 günlük gecikmeyle geldi.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Maşallah gözünüz aydın

Ben 3 sene aynı çiftte sabrettim. İlk sene denemediğim şey kalmadı. Sonra kendi hallerine bıraktım. Ümidi kestimiştim artık nasib bu zamana imiş. Darısı sabredenlere inşallah.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:08 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

mPD84P.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

mPD84P.jpg
[/url]/IMG]

5' biyerde

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:41 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

n7DNO1.jpg
[/url]/IMG]

bizimde ilk yumurtamız 5 hazirandı insallah saglıkla cıkarlar :) siz resimde cekebiliyorsunuz bizimki kalkmyor hic yumurtadan bakamıyorumda ne alemde olduklarına :)

Kapağı açınca çıkıyo dışarı o ara çekiyor fotoları.