Karadeniz Pet

sabretmeye devam

Hayırlı olsun bende de var böyle bir Dişi bakalım artık kısmet

ilk zamanlar kapagı acınca cıkıyordu artık cıkmıyor bugun bakmak istedim tamamen uzanmıstı yumurtalara kıpırdamadı bile kıyamadm bende :)

Rahatsız etmemek lazım. Hassas dönemdeler. Sabretmeye devam

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bana göre sorun,kuslarin cok sesli ortamda olmalari.televizyon sesi felaket geliyor.

genel olarak kus isi yedigin, ictigin, yattigin ortamda olmamali bence, hijyenik acisindan söylüyorum. nekadar kendilerini temizlerse temizlesinler ,gözle göremedigimiz bircok parazit ,pislik olusabiliyor. 1-2 kus belki idare edilebilir ama fazlasi kesinlikle haneden disarda olmali. bu benim görüsüm ve edindigim tecrübeye dayaniyor!

Yavru resimlerini bekliyoruz

İnşallah 24 25 gibi bekliyoruz Hayırlısı.

Bu işte esas olan sabir. Bakımlarını iyi yapip beklemekten baska care yok. Üstadlar daha iyi bilir ama dediğiniz belirtiler de hayvanin ciftlesecegi yonde gibi hayirlisiyla yavru alirsiniz inşallah.

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende inşallah ayın 28'inde atacağım yavru fotoğraflarını.

Hayirli olsun maşallah

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu gün 6. Yı bekliyoz artık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

Sanırım 5 te kaldık. Sağlık olsun. Yavruların çıkmasını bekliyoz artık. Heyecan had safhada..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:08 -->-> Daha önceki mesaj 16:04 --

Heyecan dorukta az kaldı. Hadi hayırlısı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 10:08 --

21 gün oldu ilk dan bu yana henüz bi numara yok. Beklemeye devam.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:24 -->-> Daha önceki mesaj 23:21 --

Kötü haber kuşlar yumurtalardan birini yemiş. Sanırım boş olanı yemişler. Sadece kabuk kırıntıları kalmış. İnşallah diğerleri doludur. Beklemeye devam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 10:24 --

An itibariyle lardan çıkan olmadı bi ümittir bekliyoz ama yumurtaların boş olduğunu düşünüyorum. En sonuncu 15 haziranda gelmişti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:30 -->-> Daha önceki mesaj 00:25 --

Malumun ilanı 5 yumurtada boş önümüzdeki maçlara bakcaz artık

çok üzücü bir durum

bel bekle sabret sabret
boş çıksın...

3 senedir bekliyorum. Nasip değilmiş.

Bizim kuşlar otomatiğe bağladı. Dün yumurtaların 2. Si geldi yeni heyecanlara yelken açtık. İnşallah bu sefer yavru alırız. Haydi hayırlısı.

İnşallah bu sefer alırsınız çok üzücü bir durum. Benim de şuan yuvalıkta ilk kuluçkasında kuşlarım var. Şimdilik hareket yok inşallah boş değildir.

Merhaba Talip Bey,
yumurtalarin bos olmasina gercekten cok uzuldum, insallah bu sefer ki yumurtalardan ozlemle beklediginz yavrulari alisiniz.
Saglicakla kaliniz