Karadeniz Pet

Sabrı sonu selâmettir,Ilk yumurtamız geldi

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar 2 gün seyahat Dönüşü mutlu son ile karşılaştım,çiftlerimden birinde Dişi kuşum yuva hazırlığı yapıyordu,ben yem ile suyu Kaygı ederken tabi tedarikli gittim ama kimseye emanet edemedim,haliyle kimseler müdahale etmeden kendi kendine olan olmuş,Perşembe günü kuşlarımdan ayrıldım,daha yeni geldim,ilk yumurta ne zaman geldi?bilmiyorum acaba 2.ne zaman gelecek,Dişi kuş dışarı çıksa bile maşallah hemen geri yuvaya Dönüyor,erkekte sürekli yuvalık önünde,yumurta bekleyen tüm arkadaşlar Sabırla bu iş oluyor,maşallahı esirgemeyin,Sevgiler ve saygılar

Son düzenleme:
Hadi hayırlı olun Cihan abi... Darısı benim başımaa... :)

Tüylü bey baba oluyor... :) :)

Abi sen deyince aklıma geldi yuvalığa bi bakayım dedim baktım ne göreyim?? yumurta gelmiş gece Allah'ım nasıl sevindim... :) :) :) Darısı arkadaşlara olsun... Tüylü bey baba oluyor... :) :) Sabrın sonu selamettir... :)

Son düzenleme:
bizimkiler daha 3-5 aylık bende yumurta görürüm inşallah

Hayırlı olsun diyelim.
Sağlıklı bir kuluçka olur inşallah.

Abi sen deyince aklıma geldi yuvalığa bi bakayım dedim baktım ne göreyim?? yumurta gelmiş gece Allah'ım nasıl sevindim... :) :) :) Darısı arkadaşlara olsun... Tüylü bey baba oluyor... :) :) Sabrın sonu selamettir... :)

Ciddi mi diyorsun emrehan hadi hayirli olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

Hadi hayırlısı olsun.

Tskler gokhan bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Hayırlı olsun diyelim.
Sağlıklı bir kuluçka olur inşallah.

Bünyamin bey tsk ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

bizimkiler daha 3-5 aylık bende yumurta görürüm inşallah
Ins gorursunuz.

Ciddi mi diyorsun emrehan hadi hayirli olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:51 --

Tskler gokhan bey

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:52 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Bünyamin bey tsk ediyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:53 -->-> Daha önceki mesaj 13:52 --

Ins gorursunuz.

Evet abi... :) Teşekkür ederim, sanada tekrardan hayırlı olsun... :)

Son düzenleme:
Masallah ..cok sevindim..hayirlisi olsun.

Gözün Aydın :)

Cihan Bey gozunuz aydin... Masaallah kuslariniza hayirli uretimler...

Tşk ediyorum Hakan bey inanıyorum en kısa sürede sizinde Kuşlarınızın yavruları olacaktır,inşallah

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:51 -->-> Daha önceki mesaj 15:45 --

Hakan bey kuşunuz kaç adet?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

Oldu [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] ustam çok şükür seyahat Dönüşü gördüm,ama hangi gün oldu cuma mı? Cumartesi mi?bilmiyorum,Emrehan kardeşimizde benden sonra yuvaya bakmış onda da yumurta :)bugun bereketli oldu,bir arkadaşımızda da olmuş,inş sağlıklı kuluçkalar olur,

Son düzenleme:
Geri