Karadeniz Pet

Sabrı sonu selâmettir,Ilk yumurtamız geldi

Gözün aydın olsun çok sevindim sağlıklı bir şekilde büyümelerini de görürsün inşaallah. Hangi dişi yumurtladı?

hocam yeni eşlermi daha önce yavru aldınızmı almadıysanız ne zamandan beri sizdeler bendede çift var uzun zaman oldu anlaşıyorlar ama eş tutamadılar hala

hocam yeni eşlermi daha önce yavru aldınızmı almadıysanız ne zamandan beri sizdeler bendede çift var uzun zaman oldu anlaşıyorlar ama eş tutamadılar hala

Ilk kuluçkaları size diyebilirim 8 aydır bendeler yaşlarını daha doldurmadılar,sabır,Bakım ve temizlik ALLAHIN izniyle olacaktır.

Gözün aydın olsun çok sevindim sağlıklı bir şekilde büyümelerini de görürsün inşaallah. Hangi dişi yumurtladı?
Sarı Dişi yumurtladı Yusuf ustam,anaç olan tembel kaldı ondan da atak bekliyorum artık,o konuyla ilgili soracağım var sana zaten bir ara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:24 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

tabii hocam allahın izniyle inşallah

Inş pes etmek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 01:24 --

Bugun fırsatını buldum,Dişi kuşum maşallah sürekli yuvada ve bir baktım 2.yumurtayı da gördüm,kaygılarım var oda sıcaklığı 20 derece altına düşmüyor,inş verimli bir kuluçka olur,ayrıca yumurtalara numara falan da yazmayı düşünmedim,yani rahatsız etmemek adına herhalde 18 gün sonra ilk yumurta çıkmış olur,diğerleri kaç gün arayla gelir sizce?ayrıca yumurta Kontrolü yapmak gerekir mi?maşallah lütfen��

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 21:36 --

Yusuf ustam fikrin nedir?

Son düzenleme:
Geri