Karadeniz Pet

sabrım kalmadı artık

• Konbuyu başlatan Mehmet Ali ÖZÖĞÜR
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet Ali ÖZÖĞÜR

Guest
6 aydır bende olan kuşlarım bir türlü çiftleşmedi.herşey yolunda ama yumurta bir türlü gelmedi. artık kuşları bir süre ayırma kararı aldım. acaba yaptığım işe yarar mı?

sat gitsin. yerine yavru mubiş al kendine alıştır konuşmayı öğret :d

sorun hangisinde bilmiyorum ki eş tuttular yuvaya da girip çıkıyorlar ikisi de genç dişi de kızıştı

Benim kuslarim aylarca yuvaligin yüzüne bile bakmadilar:) birden disi yumurtladi inanamamistim cunku anlasamiyorlardi erkegi kiyip degistirememistim. Simdi yuvaligi takmadigim halde yumurtlamaya kalkıyor mecbur takiyorum ben de basima bela oldular :) biraz sabredin ilkinden sonra gerisi gelir diye dusunuyorum nasilsa yuvaya girmeye başlamışlar.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yuvaya uzun zamandır giriyorlar ama bilmiyorum bir de buğday çimlendirip verecem ara ara nijer de veriyorum

benimkilerde 6 7 aydır yumurta yapmadılar ama suan 3 tane yumurtası var hic belli olmaz yani bu işler

Ya böyle oluyor bazen hiçbir sorun olmuyor ama bebekte olmuyor sizi anlıyorum sinir bozucu bir durum ben öyle olan kuşlarımı vakit geçirmeden değiştirdim

1 hafta ayırdım daha sonrasında heen çiftleştiler diyenleri duymuşum bi deneyin

o zaman hemen deneyelim biraz özlesinler birbirlerini keratalar

Usta sabir et bak ben 13 ay bekledim emegimin karsiligini aldim . acelen ne

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav kuşları yavrudan alıp büyütsem neyse eş diye aldık 6 aydır tık yok

Ona birşey diyemicem.. Satan eğer kusurlu sattı ise çok ayip etmiş

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benimde sorunlu bir çiftim var 6 ay önce eş oldular, daha yeni 3 tane yumurtladı ilk ikisini kırdı üçüncüye bakmadım bile.