Karadeniz Pet

sadece 1 yumurta

Okan Şenol

Onursal Üye
sayın site sakinleri çiftim sadece bir tane yumurta verdi ve bugün 5. gün daha tık yok,başka yumurta verecekmi,birkaç gün daha bekliyeyimmi yoksa yuvadaki yumurtayı atayimmi

Kizginlik yumurtasidir buyujk uhtimal

ben kuşu aldığım gün kuşlar çiftleşiyorlardı ve dişinin poposunda yumurta vardı.eve getirdim bir gün sonra yumurta verdi ve 5 gündür yumurta veya olan yumurtanın üzerine yatma yok.yumurtayı atmalımıyım

Yanlis bilmiyorsam yumurtanin ustune yatmiyorsa yumurta bozulmustur ilk yumurtanin ustune anne zaten oturmaz diye biliyorum yanlissam arkadaslar duzeltirler ikinci ve daha fazla yumurta oldukca oturu yumurtanin ustune.ama sizin kac gun once yumurtaniz oldu ve kus yatmadiysa o yumurta bozulmus olabilir.:-(

bugün tam beşinci gün.siteden arkadaşlar bazı kuşların 5 hatta 6 gün sonra yumurta yaptıklarını ve üzerine yattıklarını söylüyor.bugünde beklesemmi acaba

bugün tam beşinci gün.siteden arkadaşlar bazı kuşların 5 hatta 6 gün sonra yumurta yaptıklarını ve üzerine yattıklarını söylüyor.bugünde beklesemmi acaba

Bekleyin bence belki yine yumurta yapar sizde mutlu haberi bizlere verirsiniz :)

beklemekten perişan oldum.yaptımı,ne zaman yapacak düşünmekten öldüm.zaten ilk çıkan yaruları sitede ihtayıcı olanlara parasız vericem

sayın site sakinleri çiftim sadece bir tane yumurta verdi ve bugün 5. gün daha tık yok,başka yumurta verecekmi,birkaç gün daha bekliyeyimmi yoksa yuvadaki yumurtayı atayimmi

Şu an aynı durum bende dişide yumurta vardı aldıgım gün yumurtladı 2 gün sonra 2. yumurtayı attı birdahada yumurtlamadı bugun 6 gun ne yumurtluyor nede kuluckaya yatıyor vallaha bir bilgi bulursanız banada lazım :(

kuş yer değiştirdiğinden dolayı çiftleşmeyi de yumurtlamayı da bırakmış,yer değiştiren çoğu kuş aynı şeyi yapar.Yumurtayı alabilirsiniz alışana kadar artık yumurtlamayacaktır.Eğer etrafınızda yumurtaya yatan kuş varsa verbilirsiniz daha o yumurtanın üzerine hiç yatmadığından bozulmamıştır bence.

Geri