petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sadece aspur yiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berfin Başocak tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Daha once bonnie marka yem kullaniyordum bugun de versele laga almak icin petshopa gittim ama yoktu onun yerine goldwings aldim ben sadece icerigine baktim onune dikkat etmedim ustunde yetiskin kuslar icin yaziyormus (kusum henuz 2,5 aylik falan) eve geldigimde fark ettim icinden sadece aspuru ayirip yiyor zamanla ayirmamaya baslar mi ve de goldwings kullanan varsa iyi bir marka mi vitakraft ve versele laga hic bir yerde bulamiyorum

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    2,5 aylık kuşun diğer yemleri de kırıp yemesi gerekiyor.Yeni marka yeme zamanla alışacaktır bence.

3. Berfin Başocak

Berfin Başocak New Member

Beğenileri:
    0
    Zaten bonnieyi yiyordu ona aspur karistirdigimda hep aspuru ayirdigi icin karistirmayi birakmistim ama bunda da ayirmaya basladi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    273
    Aspurlar bitince diğer tohumları da yiyecektir.

Sayfayı Paylaş