petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sadece bir öneri !

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve yasin51 tarafından 18 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    iyi günler kuş ilanlarına açık artırma yapma gibi bir sistem olsa çok iyi olur bence ve bu ilanlar diğer ilanlarla karıştırılmayıp İHALE Bölümü olarak yeni kategori ile adlandıralcak.yani şöyle örneğin ben kuşumun ilanını koyacağım ve ve bir açık artırma fiyatı belirleyecem ve diğer kişiler açık artırmaya katılıp kuşa teklif verecek.ilan otomatikman 24 saat içinde yok olacak.

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    kimse kusunu ederinin altında satmayacagı için olmaz gibime geliyor

3. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    zaten ederinin altına değil tam tersi üstüne satma ihtimalide olur.mesela ben kendi kuşuma 80 tl istiyorum ve açık artırmayı 80 tl den başlatırım.bakarsınız kuşum 100 tl ye gider misali.ilan 24 saat içinde satılmazsa normal kuş satma bölümüne koyarım olur biter. :)

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Sistem güzel ancak uygulanabilirliği çok zor olur.. Demek istediğim şu, diyelim ki, benim birine garezim var, güzel kuşu alsın istemiyorum.. ya da ucuza aldırmayarak zarar etmesini istiyorum.. Hemen bir 2. hesap açıp ihaleye katılırım.. fiyatı gereksiz olarak yükseltirim.. He, ihale bende mi kaldı.. Sistemden çıkış yaparım, bir daha da o hesaba girmem.. Bu sefer sıkıntı yaşar kuşunu satan kişi..

Sayfayı Paylaş