petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sadece bir tanesi çıktı ????

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emirhan KARAHAN tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Emirhan KARAHAN

5 adet yumurtadan sadece bir tanesi 15 ekimde çıktı 6 günlük oldu yavru diğer yumurtalar ise çatlamadı içi boş mudur dolu mudur bilmiyorum anne de yuvadan hiç çıkmıyor çıksa bile yanına azıcık yaklaşınca hemen yuvaya kaçıyor ne yapmam lazım ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:19 --

Bi çare lütfen yardım edin

#1 Emirhan KARAHAN, 21 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ekim 2014
  2. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    En az 7 gun bekle

3. Emirhan KARAHAN

7 gün çok fazla değilmi zaten 2-3 gün bilemedin 4 gün arayla yumurtladıgını düşünürsek şuan bi tane daha çıkmış olması lazım

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Tmm da digerleri de cikabilir

5. Tunç ÇAĞATAY

4 gün ara ile birer yumurta yapsa diyelim ilk yumurta ile son yumurta arasında 20 gün fark olur sen bekle biraz daha anne atar zaten çıkmazlarsa.

6. Emirhan KARAHAN

peki ben yuvalığın arka kısmını açıp yavruyu elime alsam anne öldürür mü yavruyu veya yumurtalara baksam açıp bi sıkıntı olur mu çünkü fotoğrafını çeken arkadaşlar var

7. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşlar sana alışmışlarsa dokundugun zaman sorun olmaz yumurtayı kontrol et boş olabilir veye yavru içinde ölmüş olabilir

8. Emirhan KARAHAN

dişiyi yaklaşık olarak 2 senedir besliyorum erkek gelmeden önce ele falan konuyodu yem yiyodu ama şuan unuttu galiba bizi :)

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bir şey olmaz al bak yumurtları ışıkla kontrol et karartı varsa yavru vardır

Sayfayı Paylaş