Karadeniz Pet

Sadece çözümü bilenler cevaplarsa sevinirim

• Konbuyu başlatan nurileflef
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle hakaretlerle edebiyatla bir yere varılmaz. Yazdıkların terbiye sınırını aştı. İstemiyorsan girmezsin, yazmazsın, kimseye bunu ilan etmek haber vermek zorunda değilsin. Hakkımda edindiğin fikirler yersiz ve desteksiz. Forumda fazla vakit geçirdiğim ve çok mesaj yazdığım için bu mesajları olumlu ya da olumsuz karşılayacak insanlar elbette olacaktır. Ancak benim burada mod olmam önemli değil. Ben de en yeni kullanıcının sahip olduğu hakka sahibim. Kimseye de üstünlük kurmuyorum. Saygısızca konuşmuyorum. Açtığın konu saçma bunu kabul et, ayrıca dalga geçmedim, yazıklarımı iyi oku. Hep kendine bir pay çıkarma üstünlük kurma gayretindesin. Hatanı kabul etmektense üste çıkmak için kavga veriyorsun. Ben bu konuyu dün de gördüm ancak cevap yazma gereği duymadım, gülüp geçtim. Ancak tartışma ortamı oluşmaya başladığında bir mesaj attım ve oldukça kibar yazılmış bir mesajdı. Konuyu uzatan başka yerlere çeken sen oldun. Ben bu forumda para kazanmıyorum ve benim için mod olmanın getirdiği hiç bir ayrıcalığı yok. İStediğin gibi kabullenirsin ya da istediğini füşünürsün fakkat hakkımdaki düşüncelerin sana aittir bunu foruma herkese açık yere yazamazsın. Yazmaman gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri