Karadeniz Pet

Sadece Havuz ve Yumurtadan Mama olurmu ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
Arkadaslar sadece Haslanmis yumurta ve havucdan mama olurmu versem boyle bi zarari olurmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
ikiside sıvı kalabilir mama çok sulu olur yanına da bisküvi ez tam olsun.

zararı olacağını sanmıyorum

Vallahi orasını bilemem benim kuşlarım canavar gibi saldırıyor maşaallah koyduğumda da yadırgamadan yediler ama forumda bir çok kişinin kuşunun yemediği de oldu. İnşaallah sizinkiler yer. Maşaallah kuşlarınıza

Vallahi orasını bilemem benim kuşlarım canavar gibi saldırıyor maşaallah koyduğumda da yadırgamadan yediler ama forumda bir çok kişinin kuşunun yemediği de oldu. İnşaallah sizinkiler yer. Maşaallah kuşlarınıza
1 yumurta yarim havuc 2 petibor ufalasam olurmu sence kivami ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kaç kuşunuz var en önemlisi bu?

Kaç kuşunuz var en önemlisi bu?
Cift muhabbet kusum var .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:11 -->-> Daha önceki mesaj 02:10 --

İmkan varsa tuzsuz etimek çok daha iyi olacaktır.
Ufalayacaksın, yumurta ve havuçla karıştıracaksın. Kaşıkla bastırdığında toplanıp dokunduğunda dağılacak. Kıvam bu şekilde olmalı.
Levent abi ne cok sivi olsun ne cok kati olsunmu diyosun :D

1 çift kuşa bir dilim yumurta birazcıkta havuç yarım bisküvi yeterli. Bir mamalık yarısı dolacak şekilde verin.. Ne çok sıvı ne de katı olsun aynen. Maşaallah kuşlarınıza

Irmik helvası
kıvamında
olursa daha
kolay yerler
yada
örnek
kısır gibi

benim kuş mama yemedi. Ama, sade yumurta verdim saldırdı, sade havuç verdim ou da sevdi, bende sırrayla havuç ve yumurta veriyorum artık...

Geri