Karadeniz Pet

Sadece küçük ev hayvanlarına yönelik bir online petshop nasıl olur?

• Konbuyu başlatan Numan Küçük
  • Başlangıç tarihi

Sadece küçük evcil hayvanları için bir online petshop nasıl olur?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
N

Numan Küçük

Guest
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.
Sadece küçük evcil hayvanlarla ilgili olacak(kuş,balık,hamster,vs)

Moderatör tarafında düzenlendi:
bir sürü mevcut zaten tam olarak ne kasdediyorsunuz

bir sürü mevcut zaten tam olarak ne kasdediyorsunuz

mevcut olanlardan farklı olarak sadece belirli bir segmente bağlı olacak.. Evcil kuş türlerine yönelik herşeyi bulabileceksiniz bu yönde özelleşmiş olucak.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:38 -->-> Daha önceki mesaj 01:55 --

Arkadaşlar anket güncel++

para kazanamazki dostum pet ürünlerinde kar oranı kedi köpek ürünlerinde yüksektir

Bence gerekli değil çünkü insanlar aradıkları herşeyi petshoptan alıyor.Öyle bir algı yaratmalısın ki eğer böyle bir yer açacaksan,herkesi oraya çekebilmelisin.Ama bu da gerçekten zor bir durum.

Numan kardeşim,
Sen mi açacaksın petshopu? Piyasa araştırması gibi geldi bana. .))
Ben olsam sadece küçük değil de mesela "sadece kuş" "sadece memeli" "sadece sürüngen" vb.. şeklinde yapardım heralde.

Sadece bir fikir yani :) benim bununla uğraşcak vaktim yok zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:03 -->-> Daha önceki mesaj 10:00 --

Bence gerekli değil çünkü insanlar aradıkları herşeyi petshoptan alıyor.Öyle bir algı yaratmalısın ki eğer böyle bir yer açacaksan,herkesi oraya çekebilmelisin.Ama bu da gerçekten zor bir durum.

Şahsen ben normal bir dükkan halindeki petshopa gittiğimde ya aradığımı bulamıyorum ya da fiyatlar anormal. Hep net üzerinden sipariş veriyorum juenpet gibi yerlerden.. sonuçta her zaman açık istediğin zaman gir al ;)

Satıcı kişileri günümüz ekonomisinde 2-3 tür malzemeleri kurtarmaz bence.
Kira / su / elektrik / vergi / stopaj v.s v.s
Çeşit yapıyor ki geliri bir nebze artsın.
Tanıığım bir pet shopcu abi en büyük geliri köpek ve kedi malzeme, mama, ilaç v.s nin kazanç sağlaığını söylemişti.

Geri