petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sadece Tavsiye

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Melih Yavas tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    İlk Kuş Besleme Tecrübem Ama Yinede Paylaşmak İstiyorum.2 Aylıkken Aldık Şuan 3.Ayında Bize Aşırı Derecede Bağlı Durumda.İnsansız durmayı sevmiyor.Böyle olmasının sebebi aşırı özgürlüğü.İlk 15 gün dışarı salmayın ve dokunmayın dediler.İlk gün korktugu icin salmadık.2.Gün Elimi Uzattım Biraz uzun sürsede elimden yem aldı.Sonra aynı gün kapıyı açtık bir süre sonra çıktı kafesin tepesine kondu.Sonra biraz uçtu bulunduğu odayı tanıdı.15 gün sonra oda dışına elimizle çıkıyordu ve sevdiriyordu.Şuan evde bütün odaları tanıyor,geziyor mutfak masasındaki ekmek kırıntılarını temizliyor ve birkeresinde duş alırken duşakabinin tepesine çıkmış bana bakıyordu hafif sapık :D

Özetlersek hayvanlar özgürlüğü seviyor.Ayrıca çok uçması kanatlarını ve uçuşunu geliştiriyor.

2. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    :) banada 3 gün demişlerdi ben ilk gün çıkardım :) son kısmı çok garip duşakabin olan :) Muhabbet kuşları = özgürlük :)

3. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Özgür bırakmayanlara uyarım eğer 7/24 kafeste tutarsanız kuş değil tavuk olur kanatları gelişemez ve uçamaz.Tavuk beslemiş olursunuz

4. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Bende şaşırmıştım ama dişisi yok.Dişi alsaydık böyle olmazdı :D

5. defne

defne Guest

bizimki de evde kaybolmuştu ararken duşakabinin içinde buldum :D

6. Gökhan YILDIZ

ozaman neden kafeste yada evde tutuyorsunuz ki salın doğaya gitsin bu evde salanlar kuşun dışkılarını nasıl temizliyor anlamıyorum eşleri yada anneleri nasıl izin veriyor şaşıyorum

7. Melih Yavas

Melih Yavas New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşunu sal dışarı 5 dakikada kargalar parçalasın

Sayfayı Paylaş