Karadeniz Pet

Saf sıvı dışkı. 3 dk da 1

general1034

Meraklı Üye
Bildiğin su yapıyor bazende katı. 3 dk da bi geliyo :) ishal olsa halsizlikte olur az yer vs. Ama çok yer ve sürekli uçar sürekli hareket eder sesi konuşmasıda gayet gür. Saf sulu dışkıda ne oluyor ?

Böbrek rahatsızlığı demektir. Aktardan papatya,aynısefa, nane, anason tohumu, bir de kızıl çay olarak da bilinen rooibos alın. Demleme usulüyle kaynatmadan çay yapın. Kuşlarınızı susuz bırakın akşamdam. Suluğuna koyun çayı içmesini sağlayın. Sindirime iyi gelir. Geçmezse ilaç takviyesi gerekir.

Böbrek rahatsızlığı demektir. Aktardan papatya,aynısefa, nane, anason tohumu, bir de kızıl çay olarak da bilinen rooibos alın. Demleme usulüyle kaynatmadan çay yapın. Kuşlarınızı susuz bırakın akşamdam. Suluğuna koyun çayı içmesini sağlayın. Sindirime iyi gelir. Geçmezse ilaç takviyesi gerekir.

Hmm. Sanırım hiç bişi yapmadan beklemeliyim :) bendede aynı sorun var

Son düzenleme:
O zaman kuşunuzu kaybedersiniz. Böbrek ciddi rahatsızlıktır.

Bu gun benim kuşum da aynisi yaptı 40-50 günlük erkek sesi gayet gur ve güzeldi epey bi süre uçtu elimde dolaşıp yem yedi ama kafese tamamen sıvı ortasnda hafif beyazlık olan dışkı yapmış acaba böbrek rahatsizligimidir ishal mi yarın durumu tekrar kontrol edeceğim bir çok ilaç ismi verilmiş ishal ise hangi ilacı kullanalım yada böbrek rahatsızlığı ise

Bu dediğiniz çay, rahatsızlığı olmasa da yapılabiliyor mu? Arada bir de olsa sadece sıvı dışkı anormal midir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:23 -->-> Daha önceki mesaj 20:20 --

Yalnız konu aylar öncesine aitmiş :D

Ben ilk Defa bu akşam karşılaştım genel durumu iyi takip halindeyim stresten olmuş olabilir belki ama bitki çatı normal zaman da da destek amaçlı verilebiliyor sa ben de vermek isterim

Geri