petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Şafak'ın renk değişimi,ırkı ve yaşı :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve BERKANT DEMİRTAŞ tarafından 8 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BERKANT DEMİRTAŞ

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba :)
    Bu benim üyeliğimin ilk saatleri ve ilk cümleleri.Umarım forum kurallarına uygun bir konu açmışımdır.Eğer bir kusurum varsa şimdiden özür dilerim :)

Soruma gelecek olursam benim 2-3 yıldır beslediğim muhabbet kuşum Şafak 2 aydır sarı renkte tüyler çıkarmakta.İlk zamanlar bunu hastalık sanmıştım ama bizim yaramazın keyfi fazlasıyla yerinde olduğundan bu ihtimali kafamdan sildim ve bilgisi olan birilerine sormak istedim.Bunun yanında başka bir ricamda kuşumun ırkını ve yaşını öğrenmek.Irkı hakkında satın aldığım kişi Jumbo ile başka bir ırkın(İngiliz diye hatırlıyorum ama emin olamıyorum) kırması olduğunu ve bu sebepten dolayı iri olduğunu(Cidden her yerde satılan normallere göre bariz olarak iri),benim satın almadığım takdirde de damızlık olarak kullanacağını söylemişti.Umarım sizlerden daha doğru bilgiler edinebilirim ve sizlerden fazla şeyler istemiyorumdur. :)
    Bunarda bizim yaramazın resimleri:

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

#1 BERKANT DEMİRTAŞ, 8 Nisan 2015
    Son düzenleme: 8 Nisan 2015
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Forumumuza hoşgeldiniz demekki o renkler varmış fakat olgunlastikca ortaya çıkmış bencede hastalık değil ırk dediginiz gibi kırmaya benziyor gerçekten güzel kuş maşallah

3. BERKANT DEMİRTAŞ

Beğenileri:
    0
    Cevabınız için çok teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş