Karadeniz Pet

Şafak'ın renk değişimi,ırkı ve yaşı :)

BERKANT DEMİRTAŞ

Yeni Üye
Herkese merhaba :)
Bu benim üyeliğimin ilk saatleri ve ilk cümleleri.Umarım forum kurallarına uygun bir konu açmışımdır.Eğer bir kusurum varsa şimdiden özür dilerim :)

Soruma gelecek olursam benim 2-3 yıldır beslediğim muhabbet kuşum Şafak 2 aydır sarı renkte tüyler çıkarmakta.İlk zamanlar bunu hastalık sanmıştım ama bizim yaramazın keyfi fazlasıyla yerinde olduğundan bu ihtimali kafamdan sildim ve bilgisi olan birilerine sormak istedim.Bunun yanında başka bir ricamda kuşumun ırkını ve yaşını öğrenmek.Irkı hakkında satın aldığım kişi Jumbo ile başka bir ırkın(İngiliz diye hatırlıyorum ama emin olamıyorum) kırması olduğunu ve bu sebepten dolayı iri olduğunu(Cidden her yerde satılan normallere göre bariz olarak iri),benim satın almadığım takdirde de damızlık olarak kullanacağını söylemişti.Umarım sizlerden daha doğru bilgiler edinebilirim ve sizlerden fazla şeyler istemiyorumdur. :)
Bunarda bizim yaramazın resimleri:

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Son düzenleme:
Forumumuza hoşgeldiniz demekki o renkler varmış fakat olgunlastikca ortaya çıkmış bencede hastalık değil ırk dediginiz gibi kırmaya benziyor gerçekten güzel kuş maşallah