petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sag Gözünde bi sorun var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve onurcanylmaz tarafından 2 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. onurcanylmaz

gözünü sürekli kısık tutuyo yada kapatıyo ama gormede tepki vermede her hangi bi problemi yok yada gözde sulanma akıntı sag ve sol gözünüde cektim acaba bu problemin sebebi nedir ilac olarak ne önerebilirsniz yada papatya rezene gibi bitki caylarından versem

2. onurcanylmaz

biri yorum yazabilirmi ?

3. H. Mehmet YILDIZ

fotoda bi sorun yok gibi.

4. onurcanylmaz

ilk resimdeki gözünün cevresi digerine göre biraz şiş gibi ve surekli o gozunu ya kısıyo yada kapatıyo

5. ismail kaan

Kaşırken yapmış olabilir nekadardır böyle

6. Arslan BEY

tünekleri kafesi güzelce yıkayın bence dezenfekte edin

7. onurcanylmaz

temizledim bugun suyunu bi cap kapta surekli bekletiyorum ordan dinlenmis su veriyorum 6 7 saatte 1 degistiriyorum her hangi bi mikrop kapması olabilirmi yem yeme ötme davranıslarında her hangi bi durgunluk yok

8. Arslan BEY

gözde yaşarma ve akıntı var mı

9. onurcanylmaz

Hayir gayet normal digeri gibi sadece goz kapagi az sis ve arada ya kisik tutuyo yada kapatiyo

Sayfayı Paylaş