Karadeniz Pet

Sağlık Durumu ve Irkı Hakkında

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, bugün 2 kuşumu verip yavru bir kuş aldım dedim en iyisi yavru Mesut ve Murat abinin dediklerine göre bu kuş erkek dedi. Sanırım 38 günlükmüş kuş, sizden sağlık durumu ve Irkı hakkında yardım istiyorum.
Not; Gözü kapalı çıkmış ama telefonun flashından kaynaklanıyor bu sorun yoksa gözünde herhangi bir sorun yok çok şükür.

ngjb9.jpg

ngjbl.jpg

ngjcw.jpg

ngjdd.jpg

ngjds.jpg

Eyvallah sağolasın kardeşim, ırkını ve sağlık durumu hakkında yorum bekliyorum ama :)

kardeş 1,5-2 aylık arası erkek ama foto yanıltıcı olabilir yerli sanırım

Yorumlar için teşekkür ediyorum fakat bana ingiliz kırığı diye verildi kuş babası falan maşallah aşırı derecede iriydi. Daha önce yerli yavru ekesi de vardı da az çok ne biliyim sanki yerliyi biliyor gibiyim:)

Hayırlı olsun. Bu kuş 2 aylık değil benim 1,5 aylık muhabbet kuşum bundan daha büyük duruyor. Ceresinde de bunun ki kadar çok siyahlık yok. Bu kuş 1 ay 1 haftalık olabilir. Bana da ingiliz kırması gibi geldi.

Teşekkür ediyorum değerli yorumlarınız için fakat kuşum yem yemiyor adam akıllı küçük yem aldım kafesin altına döktüm ki yesin diye işte elimle tutup kafasını suluğa koydum az da olsa yerini bilsin diye ama yok hiç görmedim. 3 gündür de kuş aç olsa ölür herhalde yarın yanına bir eş almayı planlıyorum. Aynı ana babadan olma bir yavru daha var bunu erkek kesin diye verdi Mesut abi çok iyi anlıyor ama yanına aldığım kuş sırf bu yem yesin diye alacam yoksa üzülüyorum kuşa

Geri