Karadeniz Pet

Sagopa Kajmer - 40

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Bu güzel ve anlamlı parçayı siz değerli Muhabbet Kuşu .Com .TR üyelerine - yetkililerine armağan ediyorum. Adamın parçaları çok sağlamdır sıkı takipçisi değilim fakat 98'de kasette dinlerdim :)

[YOUTUBE]0j3ONCyQp4w[/YOUTUBE]

Sagopa Kajmeri çok severim eski Sagoculardanımdır :) Sonraları dinlemeye dinlemeye bıraktım ama bütün müzik CD leri mevcut :)
Teşekkürler .. :)

Çok daha önceleri Norm Ender dinlerdim şimdi sitesini falan aldık 3 domaini de mevcut onunla ilgileniyorum. Ama Sagopa Kajmer'i de severim, çok anlamlı parçalara sahip :)

Çok daha önceleri Norm Ender dinlerdim şimdi sitesini falan aldık 3 domaini de mevcut onunla ilgileniyorum. Ama Sagopa Kajmer'i de severim, çok anlamlı parçalara sahip :)

Ustam ne Ender ne Fuat ne Ceza ne Sansar Sagopa tek geçer gerçekten hem kulağa çok güzel hitab ediyor hem sövgü yerine anlamlı sözler dinliyoruz. Şimdiki gençlik diyor ya hani; Adamın Dibi. Aynen öyle bence :)

Adamın hasıdır Sago :) Gerçi yeni albümleri pek sarmıyor beni. Eski albümlerinin sıkı takipçisiyimdir sürekli dinlerim.

Sansar'ı 2006 da falan dinliyodum o yıllarda ama ceza fuat vs. dinlemem Norm Ender candır :)

Evet eskileri baya iyiydi Sagopa' nın :)

Norm candır gerisi heyecandır ustam :D

Aynen @Cihat ERGÜN
Bütün fanları topluyoruz yavaştan siteye :D