Karadeniz Pet

Sahiplendirilecek çift muhabbet kuşları (YKA)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hepinize tek tek teşekkür ederim hafta sonu yumurtalariyla çekerim 2 takimida. gündüz işte olduğum için sabah 15 dakika yem kontrolü yapıyorum yuvalara bakmiyorum tahminimce yumurtlamislardir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:07 -->-> Daha önceki mesaj 21:37 --

Tahminimde yanilmamisim çiftler yumurtlamislar ilan günceldir

bereketli olsun inşallah:)..

Son düzenleme:
Maşallah açıklamalarda denilen gibi fotolardan ortada hazır takım isteyen Yusuf ustanın kuşlarını kaçırmasın,dua eder bakıcı kuşlardır.Alana da satana da hayırlı olsun.

2 çiftte yumurtlamis maşallah

Evet ilan güncel yumurtaları kaydirabilecek çiftlerim var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

Bir takımın şuan 4 yumurtası olmuş diğer takımın 5 yumurtası ve hepsi dolu maşallah

Hayırlı satışlar

Ve yavrularımız çıkmaya başladı inşaallah hafta sonu sizlerle yavruları paylaşırım

Hadi hayırlısı olsun Yusuf Kürşat. Sağlıkla büyüsünler.

Hadi hayırlısı olsun Yusuf Kürşat. Sağlıkla büyüsünler.

Gönül isterdiki yavru alamayan arkadaşlarımız faydalansın ama olmadı yavrular büyüsün ilanı yine koyarım artık yapacak bir şey yok veya yavruları kaydırırsam bir çiftini sahiplendiririm yine de. Teşekkür ederim Usta

Gönül isterdiki yavru alamayan arkadaşlarımız faydalansın ama olmadı yavrular büyüsün ilanı yine koyarım artık yapacak bir şey yok veya yavruları kaydırırsam bir çiftini sahiplendiririm yine de. Teşekkür ederim Usta
Haklısın Yusufum Sitede durumları biliyorsun. Yeri geliyor yavru yumurtalı kuşlar gitmiyor. Gidip pet-shop tan hastalıklı kuşları o paralara alıyorlar. Bu ara sitenin satış düzeni epey bozuldu zaten. Senin kuşların kalitesi belli zaten. Irk değiştirecektin? Dönebildin mi istediğin ırka?

Haklısın Yusufum Sitede durumları biliyorsun. Yeri geliyor yavru yumurtalı kuşlar gitmiyor. Gidip pet-shop tan hastalıklı kuşları o paralara alıyorlar. Bu ara sitenin satış düzeni epey bozuldu zaten. Senin kuşların kalitesi belli zaten. Irk değiştirecektin? Dönebildin mi istediğin ırka?

Henüz değil ben muhabbetkuşlarından cebime para koymuyorum ihtiyaçlarına gidiyor onlara da cebimden vermemeye çalışıyorum ama olmuyor tabi dayanamıyoruz alıyoruz :) 2 takım jumbo var şuan arttıracağım inşaallah bakalım zamanla olacak para verip almaktansa bu şekilde ilerlemeyi düşünüyorum yıllardır muhabbetkuşu beslerim 1 çift muhabbet kuştan çoğalttım yeri geldi 3 kuş verdim yeri geldi 4 kuş verdim bir kuş aldım. Basamak basamak çıkmaya çalışıyorum anlayacağın usta ;)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 13:22 --

Alttaki takımımız forumdan Önder Ayyıldız arkadaşımıza sahiplendirilmistir diğer çift için satış iptal çünkü yavruları vardı ikisininde diğerine kaydırdım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

Bol ve sağlıklı yavruları olur inşaallah

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] Bakalım abi inşallah güzel yavrular alırız.

Yavrularimiz 1 haftaya yeme düşer yeme düşünce çift için ilan tekrardan geçerlidir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:00 --

Ayrıca şuan yeni yeme düşmüş yavrular ve dusecek olan yavrularda sahiplendirilecektir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...