Karadeniz Pet

Sahiplendirme(CEM CANER)

CEM CANER

Onursal Üye
sahiplendirilecek 1 jumbo 2 ingiliz yavru !!(diğer tüm kardeşlerini sahiplendirilmiştir ) toplu alımda her ile gönderim yapılır !!

jumbo yavru gri olan fiyatı 90 tl
ingiliz yavrular sarı kafa ve parcalı olan fiyatları 60 tl

Son düzenleme:
Merhaba jumbo orjinal mi? kırma mı? ayrıca bir mahsuru yoksa fiyatın neden bu kadar uygun olduğunu belirtirseniz sevinirim.

Merhaba jumbo orjinal mi? kırma mı? ayrıca bir mahsuru yoksa fiyatın neden bu kadar uygun olduğunu belirtirseniz sevinirim.

kuş kırık olsa kırık yazardım , 6 kardeşlerdi hepsini sattım birtek bu kaldıgı icin fiyat uygun , kuş jumbodur show jumbo değildir karıştırmayalım ;)

maaşallah,yavrular gayet güzel,alana satana hayırlı olsun.

sahiplendirilecek 1 jumbo 2 ingiliz yavru !!(diğer tüm kardeşlerini sahiplendirilmiştir ) toplu alımda her ile gönderim yapılır !!

jumbo yavru gri olan fiyatı 90 tl
ingiliz yavrular sarı kafa ve parcalı olan fiyatları 60 tl

Ustam hayırlı satışlar öncelikle. Acaba cinsiyetler nedir

Hayırlı satışlar

Maşallah sonuna kadar hak ediyorsun bereketli üretimler

Tartışmak değil amacım sadece bir show kuşu üreticisinin show jumbo jumbo var demesi üzücü. Muhabbetler 2 ye ayrılır normal ve show diye.

Tartışmak değil amacım sadece bir show kuşu üreticisinin show jumbo jumbo var demesi üzücü. Muhabbetler 2 ye ayrılır normal ve show diye.
Valla niyetim ilanı trollemek değil ama doğru bi konuya dikkat çekilmiş. Benim uzun süredir anlatmaya çalıştığım birsey bu minyatür ırk var ve ismine ne derseniz deyin jumbo ya da show var. Ancak hem kuşa merakı olanların sınıflandırma ve özellikle vasıflı ve guzel olanları diğerlerinden ayrı bir yere koyma isteği hem de satıcıların fiyatlamada çeşitlilik için isimlendirmesi sebebiyle yeni ırklar Peyda oluyor.
Eskiden ingiliz, jumbo ve kırıkları vardı şimdi bir de bu show söylemi çıktı.
Aslında herkesin anlatmak istediğini anlatıyor.

Ben iri ama 100 liraya kadar Bi kuş istiyorum diyene ingiliz verelim abime deniyor 100 200 arası iyi bişey olsun vasıflı olsun diyene jumbo verelim deniyor 200 üstü üst Vasıf olsun diyene de show deniyor. Alan da anlıyor satan da bakan da. Artık çok takılmiyorum hatta kuşu karşımdaki insanlara anlatabilmek için ben de kullanıyorum.

Yanlız ben bu ilanda başka bi konuya takıldım. Yanlış Anlamadıysam kuşlar kardes. Aynı anne babanın hem ingiliz hem jumbo yavrusu nasıl oluyor (benim anlattığım hikayeye göre oluyor da genel Algida bunlar farklı ırklar ya o yüzden sordum)

Cem bey çok özür dilerim ilanı kirlettiğim için konusu açılmışken yazmak istedim.

Kuşlar çok temiz maşallah fiyatlar da gayet uygun yavru arayanlar daha uyguna bu Vasıf bulamaz. Bu fiyata kuş arayan da bu rakamlara daha vasıflısini bulamaz aklında olan kacirmasin

Hayırlı satışlar tekrar

Fatih Çevik

gri ve sarı kafalı yavru sahiplendirilmiştir birtek parcalı kaldı arkadaşlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:41 -->-> Daha önceki mesaj 19:39 --

söylediğiniz şey doğru bunu inkar eden yok zaten fakat bizim halkımız bunu anlayacak düzeyde değil , her sınıfagöre fiyatlandırma sözkonusu , bildiğimiz bir şeyi tartışmaya gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:45 -->-> Daha önceki mesaj 19:41 --

tüm kuşlar sahiplendirilmiştir alan arkadaşlara hayırlı olsun